Gut-Bud Grzegorz Gut

ul. Polna 160, 05-506 Podolszyn mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(22) 357 02 91
Adres korespondencyjny
ul. Polna 160, 05-506 Podolszyn mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Naszą firmę prowadzimy już od 1995 roku, dzięki czemu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie. Oferujemy kompleksowe usługi budowlane, remontowe i wykończeniowe, zajmujemy się docieplaniem poddaszy domów. W ramach naszych usług zapewniamy malowanie, tynkowanie, szpachlowanie, ponadto układamy podłogi.
Produkty i usługi
Prowadzimy sprzedaż materiałów budowlanych. Oferujemy takie produkty jak:

• kleje do styropianów,
• kleje glazurnicze,
• styropian,
• tynki,
• bloczki betonowe,
• płyty GK (gipsowo-kartonowe),
• płyty OSB.

W asortymencie posiadamy farby wewnętrzne i zewnętrzne, gładzie gipsowe oraz wełnę mineralną do poddaszy i na elewacje. Sprzedajemy stal zbrojeniową, siatkę zbrojeniową oraz siatki do elewacji. Oferujemy Państwu wysoko jakościowe produkty w atrakcyjnych cenach, zapewniamy nasze fachowe doradztwo przy wyborze.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Marzena
2019-04-02 12:00:02
nie polecam tej firmy, brak fachowości.
W
Właścicel
Pani Marzeno odpowiadając na gorąco, kiedy Pani u nas była? Zapraszamy w celu indywidualnej opieki specjalnie dla Pani. Pozdrawiamy
J
Jan
2019-02-28 11:00:56
Omijajcie z daleka, nierzetelna firma, ignorowanie klienta, nie odbieranie telefonów, brak odpowiedzi na zapytanie ofertowe, wysokie ceny materiałów. Usługi dociepleniowe na niskim poziomie, brak wiedzy i kompetencji.
W
Właścicel
Panie Janie, dbamy o dobro klienta i staramy się dopasować ofertę jaknajlepiej, nigdy nie pozostaje bez odpowiedzi. Ceny są konkurencyjne do innych firm z naszej branży. Pozdrawiamy