Frost Chłod Kamil Malczyk

Serwis i montaż urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Agregaty, komory i meble chłodnicze
ul. Kwiatowa 4, 05-504 Prace Duże mazowieckie
(21 opinii) napisz opinię
Telefon
509 616 298
509616298
frost_chlod@op.pl
798327860
Może cię zainteresować
Frost Chłod Kamil Malczyk

Informacje

Opis działalności
Frost Chłod został założony w 2009 roku. Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży, jak i serwisowaniu oraz montowaniu wszelkich urządzeń chłodniczych. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne usługi z zakresu serwisowania oraz napraw sprzętu chłodniczego jak i sprzedaż sprzętu wysokiej jakości który dopasuje się do waszych potrzeb. Na każde nasze urządzenia nałożona jest gwarancja.
Produkty i usługi
Z naszych usług skorzystało już wielu osób, w tym firmy, jak i prywatni klienci. Nasze urządzenia doskonale nadają się do zastosowania ich w firmowych pomieszczeniach typu biurowce, jak i prywatne mieszkania czy obiekty handlowe. Oferowane przez nas urządzenia są doskonałym wyborem do sklepów z artykułami spożywczymi, które można stosować do magazynowania wspomnianych artykułów gdzie zostanie zachowana ich odpowiednia temperatura i świeżość.
Posiadane przez nas doświadczenie zawodowe praktyczne, jak i teokratyczne pozwala nam na realizowanie naszych usług na najwyższej jakości zapewniając naszym klientom tylko zadowolenie. Dbając o naszych klientów dokładamy wszelkich starań by nasza oferta spełniała w pełni Państwa oczekiwania dotyczące jakości i trwałości użytkowania, dlatego Frost Chłod nie tylko założy urządzenie, ale również podłączy instalację elektryczną, dokona niezbędnych przeglądów sezonowych, czyszczenia oraz napraw! Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z oferowanych usług i produktów posiadających odpowiednie aprobaty techniczne oraz konieczne atesty higieniczne.Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu:
klimatyzacja,
wentylacja,
chłodnictwo,
instalacje elektryczne.
W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksową obsługę:
dobór urządzeń chłodniczych do każdego pomieszczenia,
serwis i montaż klimatyzacji oraz agregatów prądotwórczych,
serwisowanie i montowanie mebli chłodniczych i lodówek przemysłowych,
modernizacja instalacji chłodniczych,
kompleksowe czyszczenia, odgrzybianie wszelkiego asortymentów chłodniczego.
Dokonujemy montażu instalacji chłodniczych w:
komorach na warzywa oraz owoce,
komorach na leki oraz asortyment farmaceutyczny,
hurtownie mięsa, masarnia oraz ubojnie,
• mroźnie i zamrażarki,
• zamrażalnie pieczyw oraz mięs.
Ponadto:
• dokonujemy instalacji klimatyzacji w biurowcach oraz mieszkaniach,
• montaż drzwi chłodniczych.
Zapraszamy do współpracy.
Kontakt telefoniczny: 509 616 298 oraz 798 327 860 lub emailowy: frost_chlod@op.pl
Marki i specjalizacje
Serwis, montaż i naprawa:
• serwis urządzeń chłodniczych,
• serwis komór chłodniczych,
• serwis mebli chłodniczych,
• serwis klimatyzacji,
• serwis wentylacji,
• serwis mroźni i zamrażarek,
• serwis lodówek przemysłowych.

- komory i meble chłodnicze
- mroźnie i zamrażarki
- regały chłodnicze
- lady zamrożeniowe
- wentylacja
- klimatyzacja
- drzwi chłodnicze
- lodówki przemysłowe
- witryny do zamrażania i witryny chłodnicze
Certyfikaty
Montaż chłodni, montaż komór chłodniczych, mrożnie, serwis mrożni, montaż mrożni, komory na warzywa, komory na owoce, agregaty chłodnicze.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
grodziski, grójecki, legionowski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa, wołomiński

Opinie

(21 opinii) napisz opinię
S
F
Solida Food
Dzięki chłopaki za kolejną dobrze wykonana komorę chłodnicza- jeszcze jedna przed nami ;)
M
G
W
Monster Gsm Wyszków
Pełen profesjonalizm zarówno doradcow jak i monterów. POLECAM
F
Ł
S
Firma Łuksza Sp.zo.o
Współpracujemy z firmą Frost-Chłod od jakiegoś czasu i jestesmy bardzo zadowoleni. Na zgłoszoną awarie u nas w firmie reagują szybko i skutecznie. Polecam !
D
K
J
Dariusz Konstancin Jeziorna
Zakładali trzy klimatyzacje w domu. Poszło szybko, sprawnie i rozliczenie też wporzadku. Dobry kontakt z klientem i doradztwa doświadczonych właścicieli. Ogólnie firma godna polecenia! Dzieki chłopaki za chłód w upalne dni :)
R
S
M
Renata sklep mięsny Piaseczno
Dziękuję firmie Frost-Chłod za szybka reakcje na zgłoszoną awarie sklepu. Awaria przyjeta i szybko usunięta :) POLECAM
J
S
B
Jablonowska spółka budowlana
Dziękuję firmie za szybką realizacje inwestycji - wentylacja w nowo wybudowanym bloku w Legionowie. Poszlo szybko, sprawnie i dosc tanio w porownaniu do konkurencji! polecam
B
E
P
Body evolution Piaseczno
Dzięki chłopaki za szybki i sprawny montaż klimatyzacji! Polecam firmę w 100%
H
L
Henryk Legionowo
Dziękuję firmie Frost-Chłod i pracownikom za wspanialy i szybki montaż klimatyzacji, oraz profesjonalizm w tym co wykonujecie! Bardzo polecam z czystym sumieniem!
M
Magnat
Firma godna polecenia, pracownicy profesjonalni w tym co robia! Doradza i podpowiedzą jak najlepiej zamontowac klimatyzacje aby działała prawidlowo a koszt byl nie drogi. Naprawde polecam!
W
L
Wiesław Legionowo
Firma godna polecenia. Podejście do klienta: rozmowa, doradztwo, wykonanie uslugi- perfekcyjne. Rozliczenie: odpowiednie do wykonanej uslugi, naprawde polecam.
W
W
Wiesław Warszawa
Polecam firme! Wykonywala u nas na obiekcie wentylacje, zrobili dosc szybko i solidnie, cenowo wcale nie drogo. Naprawde Polecamy!
S
S
G
Sklep spożywczy Grójec
Bez zastanowienia polecam firme Frost-Chłod! Znaleźliśmy kontakt z internetu i jestesmy zadowoleni. Firma ta jest nie droga, robi szybko i posiada zgrany i wykfalifikowany zespół.
E
P
G
Elżbieta pizzeria Grodzisk
Jestem zadowolona w 100%, polecam z czystym sumieniem firmę Frost-Chłod. Skozystalam z oferty montażu wentylacji w malym lokalu.
P
D
Paweł DelikatesyCentrum
Firma Frost-Chlod wykonuje montaże prawidlowo, jesteśmy we wspolpracy juz od 3 lat i nigdy nie bylo sytuacji jakiejkolwiek reklamacji. Nie niejednokrotnie skorzystaliśmy z uslug firmy Pana Kamila i jeszcze bedziemy kozystac. Polecam!
M
Marcin
Znalazłem firmę Frost-Chłod w Oferteo. Złożyli nam ofertę na montaż kilku jednostek klimatyzacji. Ofert było złożonych bardzo dużo, ale firma Pana Kamila była jedna z najtańszej, ale nie najtańsza. Wybraliśmy właśnie tą firmę tylko dlatego, że Pan Kamil na obnejrzeniu obiektu zaproponował nam klika fajnych opcji i dopasował najlepsze urządzenia, które sprawdzą się najlepiej. Doradził i przekonał nas swoimi cenami. opłacało się, bo w tej chwili jesteśmy już klika miesięcy po montażu i cemy nawiązać z firmą dalszą współpracę. NAPRAWDĘ POLECAM
M
D
C
Mariusz Delikatesy Cetrum
Współpracuję z firmą Frost-Chłod od ponadf roku i jestem zadowoly. mam sieć sklepów Delikatesy Centrum i po zgłoszeniu awarii są w ciągu 5 godzin, nigdy nie zdarzyło się, aby byli na drugi dzień. Naprawdę nie naciągają na pieniądze i robią solidnie i sprawnie. POLECAM!!
R
I
Robert inzynier
Polecam! Montowali na nowo wybudowanym osiedlu w Legionowie klimatyzacje w mieszkaniach. Poszlo sprawnie i we wskazanym terminie. Firma wywiazała się z umowy, a Pan Kamil doradzil nam w jakie urzadzenia zainwestować, aby byly najlepsze. Naprawdę Polecam.
S
D
Sobsmak Deli
Z firmą Frost-chłod współpracujemy od ponad dwóch lat i jesteśmy zadowoleni z serwisowania jak i montażu urządzeń chłodniczych. Szybki dojazd po zgłoszeniu awari. Naprawdę Polecamy.
K
W
Katarzyna Warszawa
Firma ta montowali mi klimatyzację w mieszkaniu i jestem zadowolona. Polecam.!
S
Sadownik
W zeszłym sezonie firma ta zrobiła komorę na jabłko od podstaw, poszło sprawnie i w dobrej cenie i działa bez szwanku. W tym roku przymierzam sie do kolejnej takiej komory chłodniczej i na pewno skorzystam ponownie z usług tej firmy.
S
F
Solida Food
Skorzystaliśmy z ich usług i jesteśmy zadowoleni, także spokojnie polecamy ich usługi.