Hydraulika Montaż Instalacji Sanitarnych i Grzewczych Robert Rosłoniec

Kompleksowe usługi hydrauliczne dla firm i osób indywidualnych.

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. Wierzbowa 12, 05-503 Robercin mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hydraulika Montaż Instalacji Sanitarnych i Grzewczych Robert Rosłoniec

Informacje

O nas
Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu kompleksowych usług hydraulicznych. Działamy od 1998 roku, obsługując Piaseczno, Warszawę i okoliczne miejscowości w woj. mazowieckim. W naszej ofercie można znaleźć między innymi wykonawstwo wewnętrznych instalacji sanitarnych, instalacji co, gazu oraz kotłowni gazowych i olejowych w budownictwie mieszkalnym, publicznym i przemysłowym.
Opis działalności
Firma Usługi Hydrauliczne Rosłoniec Robert powstała w 1998 r. Działamy na terenie Warszawy i okolic świadcząc profesjonalne usługi wykonawstwa instalacji. Dzięki ogromnemu doświadczeniu zdobyliśmy wielu zadowolonych partnerów biznesowych i Klientów, którzy z chęcią polecają nam coraz szerszemu gronu usługobiorców. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Kompleksowo zajmujemy się planowaniem, jak i wykonaniem wszelakich instalacji wodno kanalizacyjnych, dzięki czemu nosimy miano profesjonalistów w branży. Jako jeden z liderów lokalnego rynku wykonujemy również instalacje nietypowe, bez względu na możliwe skomplikowanie konstrukcji lub niedogodne warunki.

Wykonujemy:
* instalacje centralnego ogrzewania,
* instalacje wodno – kanalizacyjne,
* przyłącza wodno – kanalizacyjne,
* kotłownie gazowe, olejowe i na paliwa stałe,
* kolektory słoneczne na ciepłą wodę i centralne ogrzewanie,
* pompy ciepła,
* stacje uzdatniania wody,
* obsługa wspólnot mieszkaniowych.

Do pracy wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały i narzędzia od znanych i cenionych producentów. Nasi pracownicy to fachowcy o szerokiej wiedzy branżowej popartej bogatym doświadczeniem. Ich oddana praca pozwala nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dzięki czemu możemy śmiało powiedzieć, że żadne zadanie nie jest nam straszne.

Ofertę kierujemy zarówno do nowych Klientów – celem wykonania usług, jak i potencjalnych partnerów biznesowych zainteresowanych wykorzystaniem naszej firmy jako podwykonawcy w inwestycjach.

Zapewniamy atrakcyjne ceny wykonania usługi, fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście do potrzeb Klienta. Każde zlecenie kończymy terminowo.

Zapraszamy do kontaktu.
Marki i specjalizacje
Technika grzewcza i sanitarna. Instalacje hydrauliczne i wodno-kanalizacyjne.

Zapewniamy kompleksową obsługę, która zawiera projektowanie, wykonawstwo oraz sprzedaż instalacji sanitarnych, grzewczych czy hydraulicznych.

Na wykonane przez nas prace udzielamy 48-miesięcznej gwarancji, co jest dla Państwa dodatkowym zabezpieczeniem. Na każdym etapie współpracy nasi hydraulicy są do Państwa dyspozycji i pomagają w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań, biorąc pod uwagę również zaplanowany budżet.
Certyfikaty
Posiadamy liczne referencje, rekomendacje i certyfikaty. Szczegóły na naszej www.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
białobrzeski, garwoliński, grodziski, grójecki, kozienicki, legionowski, miński, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Radom, radomski, Warszawa, warszawski zachodni

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń