Hydraulika Montaż Instalacji Sanitarnych i Grzewczych Robert Rosłoniec

Szeroki wachlarz usług hydraulicznych

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Wierzbowa 12, 05-503 Robercin mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
501 083 795
Adres korespondencyjny
ul. Wierzbowa 12, 05-503 Robercin mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Siedzibę naszej firmy znajdą Państwow Robercinie, w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. W branży działamy już ponad 20 lat, a dokładnie od 1998 roku. Właścicielem firmy jest Robert Rosłoniec.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach hydraulicznych. Do naszych podstawowych zadań należy wykonawstwo wewnętrznych instalacji centralnego ogrzewania, instalacji sanitarnych i gazowych. Ponadto możemy zająć się montażem kotłowni gazowych i olejowych, które znajdują zastosowanie w budownictwie publicznym, przemysłowym i mieszkalnym.

Nasza szeroka oferta to również:
- pompy ciepła,
- stacje uzdatniania wody,
- kolektory słoneczne,
- przyłącza wodno-kanalizacyjne,
- instalacje wodno-kanalizacyjne.

Obsługujemy klientów indywidualnych i wspólnoty mieszkaniowe, a także firmy budowlane, dla których świadczymy usługi w ramach podwykonawstwa. Jesteśmy przekonani, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie, dlatego udzielamy na nie 48-miesięcznej gwarancji. Klienci mogą liczyć z naszej strony na kompleksową obsługę, obejmującą projektowanie, wykonawstwo i sprzedaż instalacji sanitarnych, grzewczych oraz hydraulicznych.

Zajmujemy się montażem zarówno instalacji wodnych, jak i kanalizacyjnych. Dzięki rozległej wiedzy i bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać niezawodną instalację. Doskonale wiemy jakie materiały najlepiej zastosować, a także potrafimy dobrać odpowiednią średnicę rur. Znamy też zasady poprawnego montażu instalacji wod-kan. Do naszych zadań należy poprowadzenie przewodów i należyte zabezpieczenie ich przed naprężeniami oraz uszkodzeniem.

Jeżeli chodzi o instalacje centralnego ogrzewania to klientom możemy zaproponować 2 rodzaje instalacje, tj. instalację grawitacyjną i pompową. Poprowadzenie przewodów instalacji możemy wykonać w systemie jednorurowym, bądź dwururowym. W ofercie mamy instalacje zasilane wodą, ogrzewaną przy pomocy kotła gazowego, olejowego lub na paliwo stałe. Typ układu jest indywidualnie dopasowywany, zależnie od potrzeb zleceniodawcy i specyfiki budynku.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Certyfikaty
Posiadamy liczne referencje, rekomendacje i certyfikaty. Szczegóły na naszej www.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Z
Zbi_Gniew
Usługi hydrauliczne na najwyższym poziomie. Wszystko wykonane z dbałością o szczegóły. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Słowa kluczowe

pex,
c.o.,