Hydraulika Montaż Instalacji Sanitarnych i Grzewczych Robert Rosłoniec

Kompleksowe usługi hydrauliczne dla firm i klientów indywidualnych

Hydraulicy
ul. Wierzbowa 12, 05-503 Robercin mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hydraulika Montaż Instalacji Sanitarnych i Grzewczych Robert Rosłoniec
ul. Wierzbowa 12, 05-503 Robercin mazowieckie
Telefon
Hydraulika Montaż Instalacji Sanitarnych i Grzewczych Robert Rosłoniec

Informacje

Opis działalności firmy Hydraulika Montaż Instalacji Sanitarnych i Grzewczych Robert Rosłoniec w Robercin
Siedziba naszej firmy znajduje się w Robercinie, w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Na rynku działamy od ponad 20 lat, a dokładnie od 1998 roku. Właścicielem firmy jest Robert Rosłoniec.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to usługi hydrauliczne, które świadczymy w szerokim zakresie. Zajmujemy się przede wszystkim wykonawstwem wewnętrznych instalacji gazowych, sanitarnych i centralnego ogrzewania. Oferta prowadzonej przez nas firmy obejmuje również kotłownie olejowe i gazowe w budownictwie przemysłowym, publicznym oraz mieszkalnym.

Nasza oferta to też:
- instalacje wodno-kanalizacyjne,
- przyłącza wodno-kanalizacyjne,
- kolektory słoneczne,
- stacje uzdatniania wody,
- pompy ciepła.

Obsługujemy głównie wspólnoty mieszkaniowe i firmy budowlane, które zlecają nam zadania w ramach podwykonawstwa. Ofertę kierujemy też do klientów indywidualnych. Jesteśmy pewni wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, dlatego na wykonane prace udzielamy 48-miesięcznej gwarancji. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje projektowanie, wykonawstwo oraz sprzedaż instalacji hydraulicznych, grzewczych i sanitarnych.

Podejmujemy się montażu zarówno instalacji kanalizacyjnych, jak i wodnych. Mamy spore doświadczenie i niezbędną wiedzę, co pozwala nam na stworzenie niezawodnej instalacji. Dobrze wiemy jakie materiały zastosować i potrafimy dobrać odpowiednią średnicę rur. Bardzo dobrze znamy też zasady poprawnego montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych. W ramach świadczonych usług oferujemy poprowadzenie przewodów wody oraz odpowiednie zabezpieczenie ich przed powstawaniem naprężeń i uszkodzeniem.

Natomiast jeśli chodzi i instalacje centralnego ogrzewania to proponujemy 2 rodzaje instalacji, w tym instalację pompową i grawitacyjną. Poprowadzenie przewodów instalacji możemy wykonać w systemie jedno- albo dwururowym. Klientom oferujemy instalacje zasilane wodą, ogrzewaną za pomocą kotła olejowego, gazowego albo na paliwo stałe. Typ układu dopasowujemy indywidualnie i zależy on od specyfiki budynku oraz potrzeb zleceniodawcy.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty naszej firmy.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Hydraulika Montaż Instalacji Sanitarnych i Grzewczych Robert Rosłoniec z lokalizacji: Robercin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

pex,
c.o.,