Robert Rosłoniec Usługi hydrauliczne

Kompleksowe usługi hydrauliczne dla firm i klientów indywidualnych

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. Wierzbowa 12, 05-503 Robercin mazowieckie
(6 opinii) napisz opinię
Robert Rosłoniec Usługi hydrauliczne
ul. Wierzbowa 12, 05-503 Robercin mazowieckie
NIP
1230144424
Telefon
Robert Rosłoniec Usługi hydrauliczne

Informacje

Opis działalności firmy Robert Rosłoniec Usługi hydrauliczne w Robercin
Prowadzimy firmę hydrauliczną, której właścicielem jest Robert Rosłoniec. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Robercin, na terenie województwa mazowieckiego. Działamy w branży już od 1998 roku.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to usługi hydrauliczne, które świadczymy w szerokim zakresie. Zajmujemy się przede wszystkim wykonawstwem wewnętrznych instalacji gazowych, sanitarnych i centralnego ogrzewania. Oferta obejmuje również kotłownie olejowe i gazowe w budownictwie przemysłowym, publicznym oraz mieszkalnym.

Wykonujemy także:
- instalacje wodno-kanalizacyjne,
- przyłącza wodno-kanalizacyjne,
- stacje uzdatniania wody,
- kolektory słoneczne,
- pompy ciepła.

Obsługujemy głównie wspólnoty mieszkaniowe i firmy budowlane, które zlecają nam zadania w ramach podwykonawstwa. Ofertę kierujemy też do klientów indywidualnych. Jesteśmy pewni wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, dlatego na wykonane prace udzielamy 48-miesięcznej gwarancji. Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje projektowanie, wykonawstwo oraz sprzedaż instalacji hydraulicznych, grzewczych i sanitarnych.

Podejmujemy się montażu zarówno instalacji kanalizacyjnych, jak i wodnych. Mamy spore doświadczenie i niezbędną wiedzę, co pozwala nam na stworzenie niezawodnej instalacji. Dobrze wiemy jakie materiały zastosować i potrafimy dobrać odpowiednią średnicę rur. Bardzo dobrze znamy też zasady poprawnego montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych. W ramach świadczonych usług oferujemy poprowadzenie przewodów wody oraz odpowiednie zabezpieczenie ich przed powstawaniem naprężeń i uszkodzeniem.

Natomiast jeśli chodzi i instalacje centralnego ogrzewania to proponujemy 2 rodzaje instalacji, w tym instalację pompową i grawitacyjną. Poprowadzenie przewodów instalacji możemy wykonać w systemie jedno- albo dwururowym. Oferujemy instalacje zasilane wodą, ogrzewaną za pomocą kotła olejowego, gazowego albo na paliwo stałe. Typ układu dopasowujemy indywidualnie i zależy on od specyfiki budynku oraz potrzeb zleceniodawcy.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty naszej firmy z Robercina.
Zasięg działania
Firma Robert Rosłoniec Usługi hydrauliczne z lokalizacji: Robercin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, białobrzeski, garwoliński, grodziski, grójecki, kozienicki, legionowski, miński, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Radom, radomski, Warszawa, warszawski zachodni

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
K
Kasia
Konkretna firma, mają całość prac pod kontrolą i sumiennie wykonują swoje zadania.
K
Krzysztof
Bezproblemowo wykonana instalacja rekuperacji. Wszystko działa, jak należy!
G
Grzegorz
Montowali u mnie w domu kotłownię. Wszystko zostało sprawdzone, działa bezproblemowo. Naprawdę polecam ich usługi.
P
Piotr
Szybko i fachowo zrobione ogrzewanie podłogowe. Funkcjonuje jak należy, a sama usługa nie pozostawia wiele do życzenia.
C
Cezary
Świetnie wykonana instalacja grzewcza. Faktycznie pracują tu sami fachowcy, dla których nie ma zadań niemożliwych! Polecam!
R
K
rozczarowany klient
szkoda mojego komentarza nie polecam ilość certyfikatów odwrotnie proporcjonalna do rzetelności