PHU Czysta Chata Sp. z o.o.

Oferujemy usługi budowlane i prace przydomowe (brukarstwo, zakładanie ogrodów).

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Mazowiecka 1, 05-530 Sierzchów mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
515 974 948
Adres korespondencyjny
ul. Mazowiecka 1, 05-530 Sierzchów mazowieckie

Informacje

O nas
Pomimo niedługiej obecności na rynku, nasza firma zajęła ugruntowaną pozycję na rynku. Zadowolenie naszych klientów poskutkowało zdobyciem zaufania i uznania, zarówno pośród zleceniodawców, jak i firm współpracujących. Rzetelne i profesjonalne podejście do klienta i obowiązków może stanowić dla Państwa gwarancję usług najwyższej jakości.
Opis działalności
Przedsiębiorstwo Czysta Chata rozpoczęło swoją działalność w 2017 roku. Nasza siedziba mieści się na terenie województwa mazowieckiego, w miejscowości Sierzchów. Oferujemy szeroki zakres usług budowlanych i około budowlanych. Zespół pracowników to wykwalifikowani specjaliści, którzy nieustannie dbają o pełne zadowolenie naszych klientów. Zachęcamy do współpracy!
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą usługową, która dysponuje niezwykle obszerną ofertą. Jest to możliwe dzięki zaufanym pracownikom oraz rozbudowanemu zapleczu magazynowo-sprzętowemu. Najnowocześniejsze maszyny i narzędzia zdecydowanie przyspieszają realizację zleceń.

Oferujemy między innymi usługi związane z wykopami pod fundamenty i instalacje, niwelację terenu pod budowę oraz wywóz i transport kruszyw. Wiedza i doświadczenie oraz ciężki sprzęt budowlany sprawiają, że chętnie podejmujemy się wszystkich, nawet najtrudniejszych wyzwań. Wykonujemy prace ziemne każdego rodzaju. Wykonujemy wykopy pod szamba i pod budowę domu. Istnieje możliwość wynajęcia koparki z operatorem lub bez.

Dodatkowo zajmujemy się profesjonalnym zakładaniem ogrodów. W zakresie naszych obowiązków dotyczących tego aspektu naszej oferty znajdą Państwo:

- zakładanie trawników,
- zakładanie ogrodów,
- kopanie oczek wodnych,
- utrzymanie ogrodów,
- sadzenie drzew,
- sadzenie krzewów,
- montaż oczek wodnych,
- montaż trawy z rolki,
- usuwanie gałęzi,
- układanie chodników.

Uzupełnieniem naszej oferty są usługi brukarskie. Zajmujemy się układaniem kostki brukowej oraz płyt chodnikowych. Wykonujemy podjazdy, parkingi i tarasy. W sezonie zimowym oferujemy także odśnieżanie dachów i posesji.

Działamy kompleksowo. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Staramy się za każdym razem uwzględniać prośby i pomysły naszych zleceniodawców. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy i konkurencyjne ceny uzależnione od rodzaju i wielkości zlecenia.

Zachęcamy do kontaktu — z radością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.
Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe