Vi-Kolor Sp. z o.o Lakiernia Proszkowa

Lakierowanie proszkowe konstrukcji stalowych i innych

Malowanie i lakierowanie proszkowe
05-532 Solec 156a mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Strona www
Telefon
(22) 727 51 51
Adres korespondencyjny
05-532 Solec 156a mazowieckie
Media społecznościowe
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Lakiernia proszkowa Vi-Kolor z okolic Warszawy funkcjonuje od ponad 15 lat, a zasięg naszego działania obejmuje zarówno rynek lokalny, jak i krajowy.

Świadczymy usługi zgodnie ze standardami G.S.B. i Qualicoat, a wszystkie etapy cyklu technologicznego spełniają najwyższe światowe wymogi w zakresie technologii malowania proszkowego.

Posiadamy opinię rzetelnej i uczciwej firmy, świadczącej usługi na najwyższym poziomie.

Nasza lakiernia ma na wyposażeniu jedne z największych pieców do polimeryzacji lakieru w Polsce, myjkę do natryskowej obróbki chemicznej, umożliwiającą kompleksowe przygotowanie chemiczne powierzchni aluminiowych, stalowych i ocynkowanych oraz dużą komorę do obróbki strumieniowo-ściernej.
Opis działalności
Na ofertę naszej lakierni proszkowej składają się usługi z zakresu śrutowania metali, odlakierowywania chemicznego lakieru oraz lakierowania proszkowego. Zajmujemy się lakierowaniem proszkowym zarówno małych, jak i dużych elementów – aluminiowych, stalowych, cynkowanych ogniowo czy galwanicznie. Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu malowania proszkowego – od malowania felg, przez malowanie ogrodzeń, po malowanie proszkowe konstrukcji stalowych.
Produkty i usługi
Vi-Kolor Sp. z o.o. oferuje usługi lakierowania proszkowego:
- konstrukcji stalowych,
- ogrodzeń, bram i furtek,
- balustrad i schodów,
- akcesoriów i części samochodowych oraz ram rowerowych i motocyklowych,
- regałów sklepowych,
- opraw oświetleniowych,
- elementów elewacyjnych oraz blach obróbkowych,
- rynien i parapetów,
- metalowych mebli ogrodowych i biurowych.

Usługi śrutowania metalu świadczone przez naszą lakiernię polegają ma czyszczeniu powierzchni stalowych przed malowaniem proszkowym za pomocą śrutu stalowego. Metoda ta doskonale usuwa stare powłoki lakiernicze, gumowe, i inne zanieczyszczenia, jest skuteczniejsza i szybsza od tradycyjnego szlifowania papierami ściernymi. Dzięki uzyskaniu chropowatej powierzchni, farba położna podczas procesu malowania proszkowego zostanie poddana silniejszemu wiązaniu.

Nasza śrutownia należy do najnowocześniejszych zakładów tego typu w regionie, a jej wymiary to: 10m x 5,6m wysokość 2,5m.

W zakresie usług świadczonych przez naszą lakiernię proszkową mieści się m.in.

Lakierowanie proszkowe felg stalowych i aluminiowych.
Metoda ta ma wiele zalet, jest znacznie trwalsza niż tradycyjne lakierowanie "na mokro". Felgi natomiast stają się bardziej odporne na zarysowania, chemię używaną na myjniach, sól wysypywaną na drogi podczas zimy. Specjalny proszek zostaje naniesiony na malowaną powierzchnię przy pomocy odpowiedniego pistoletu. Proszek lakierniczy pokrywa powierzchnię, tworząc tym samym jednolitą warstwę na powierzchni felgi. Następnie jest ona wygrzewana w celu utrwalenia farby.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
Z
K
Zadowolony klient
2019-03-06 11:08:28
Rzetelnie - fachowo.
W
U
Wojtek U.
2019-01-10 13:57:48
polecam