PPHU Niziński Grzegorz Niziński

Dostawa materiałów z własnych składów kruszyw budowlanych i drogowych

Kamień i kruszywa
ul. Sosnowa 14, 05-532 Tomice mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię
PPHU Niziński Grzegorz Niziński

Informacje

Opis działalności
Firmę Niziński prowadzimy na terenie Tomic w województwie mazowieckim od 1987 roku. Działamy pod kierownictwem Grzegorza Nizińskiego. Dostarczamy różnego rodzaju kruszywa budowlane o różnych frakcjach. Dysponujemy własnym sprzętem transportowo-wyładowczym. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Markę Niziński budujemy już od ponad 30 lat dzięki terminowym realizacjom każdego powierzonego nam zlecenia. Oferujemy obsługę inwestycji budowlanych w kontekście transportu najróżniejszych materiałów, takich jak:
- piasek,
- wapno,
- mączka,
- cement,
- zaprawa,
- kruszywa betonowe,
- kruszywa towarowe.

Większość materiałów pozyskujemy z własnych składów kruszyw budowlanych i drogowych. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami transportowymi, betoniarskimi, drogowymi i budowlanymi.

Posiadamy rozbudowany tabor pojazdów, umożliwiający szybkie dostarczenie towaru i sprawny rozładunek. Pracujemy na pojazdach samowyładowyczych trzy- i czteroosiowych marki MERCEDES i MAN. Samochody mają ładowność od 20 do 30 ton. Posiadamy także beczki przeznaczone do materiałów sypkich (suche zaprawy, cement, mączki, granulaty) oraz ładowarkę Ł-34 i koparki obrotowe (łyżka 0,9 m3). Poruszamy się też betonowozami i naczepami samowyładowczymi o pojemności 27m3.

Naszym Klientom na teren budowy dostarczamy również takie materiały jak:
- żwir (wszystkie frakcje)
- piasek kopalniany pod kostkę,
- piasek do zasypów,
- piasek do mixokreta,
- piasek rzeczny sortowany,
- piasek kopalniany sortowany,
- piasek kwarcowy do tynkowania na szlichtę (0-0,2 mm),
- pospółka rzeczna,
- pospółka kopalniana.

Zajmujemy się także utwardzaniem terenów za pomocą tłucznia betonowego i naturalnego o frakcjach: 2-8, 2-16, 8-16, 16-32, 0-31,5, 4-31,5 ; 10-30, 0-63, 30-60mm.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu - firma Niziński z Tomic.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
M
Mariusz
Mają całkiem niskie ceny za różne frakcje piasku i tłucznia naturalnego. Poza tym sami transportują materiały do Klienta. Rozładunek jest bardzo szybki, dzięki ich naczepom z możliwością sprawnego wyładowania towaru.
J
Jacek
Firma jakiś czas temu wykonała niwelację terenu objętego budową. Wykonali też wykopy pod przyłącza. Wszystko według projektu. Znacznie przyśpieszyli prace budowlane!
I
IKolu
Warto z nimi współpracować podczas budowy. Terminowo dostarczą niemalże każdy rodzaj kruszywa potrzebny do poszczególnych etapów prac budowlanych, czy drogowych. Duży wybór i niezła cena.
T
Tomasz
Polecam tę firmę! Dostarczali materiały budowlane na moją budowę. Transportowali cement, piasek i wiele innych potrzebnych mi kruszyw oraz zapraw. Materiał wysokiej jakości, doskonale się na nim pracowało. Transport zawsze terminowy!