Rynek Szyldów

Szyldy niezwykle trwałe, niepowtarzalnie eleganckie, klasycznie piękne

Szyldy i banery
ul. Jasna 18a, 05-506 Wilcza Góra mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
691 020 000
Adres korespondencyjny
ul. Jasna 18a, 05-506 Wilcza Góra mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Zapraszamy do poznania magii szyldów emaliowanych. Zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem, dostawą i montażem różnego rodzaju szyldów i tablic.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się wykonywaniem spersonalizowanych tablic: adresowych, urzędowych, ulicznych ale także nietypowych projektów jak herby, wizytówki na drzwi czy gadżety reklamowe. Proponujemy wykonanie tablic począwszy od jej zaprojektowania aż po dostawę czy montaż.

W swojej działalności koncentrujemy się na produkcji szyldów emaliowanych. Tablice te są wykonywane ręcznie - każdy szyld jest niepowtarzalny, niezwykle trwały i elegancki. Szyldy te mogą być wykorzystywane zarówno w celach dekoracyjnych, reklamowych jak i czysto informacyjnych. Ich walory są doceniane szczególnie w krajach Europy Zachodniej, gdzie ta niezwykła sztuka przygotowania podłoża, nakładania emalii, ręcznego retuszowania wzorów i wypalania w temperaturze ponad 800 st. C, przeżywa swój renesans.
Proponujemy Państwu możliwość zapoznania się z wyjątkowymi produktami, będącymi wielokrotnie owocem żmudnej i misternej pracy ludzkich rąk, dziesiątków lat doskonalenia procesu produkcyjnego i najlepszych, najnowocześniejszych materiałów. Szyldy i tablice emaliowane należą do najelegantszych a jednocześnie najtrwalszych nośników informacji czy dekoracji, które zniszczyć może jedynie fizyczna ingerencja w strukturę powłoki ceramicznej. Nie jest ich w stanie uszkodzić ani deszcz, ani śnieg, a kolory zachowują swoją barwę nawet wystawione na długie działanie promieni słonecznych, pozostając ozdobą na dekady. Każda wykonana przez naszą firmę tablica emaliowana objęta jest 10 letnią gwarancję.

Pragnąc zapewnić naszym klientom kompleksową ofertę, wykonujemy również tablice, szyldy w innych technologiach i na różnych podłożach:
- malowane proszkowo,
- wyklejane foliami odblaskowymi i zwykłymi ploterowymi,
- drukowane w wysokiej rozdzielczości farbami UV lub sitem na podłożach typu PCV, Dibond czy Plexi.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno urzędy, instytucje publiczne, firmy jak też klientów indywidualnych.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń