Artur Gwardys Usługi Warsztatowe

Profesjonalna obsługa serwisowa

Serwis i części do maszyn budowlanych
ul. Główna 84, 05-505 Wola Prażmowska mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Artur Gwardys Usługi Warsztatowe

Informacje

Opis działalności
Nasza firma jest stosunkowo młoda na polskim rynku, jednak posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży. Nasza działalność koncentruje się na serwisie sprzętu rolniczego, głównie ciągników i traktorów. Sporą część naszych klientów stanowią tacy, którzy zlecają piaskowanie lub malowanie na mokro maszyn, naczep lub mniejszych elementów.
Produkty i usługi
Naszą główną specjalizacją jest naprawa maszyn rolniczych. Od wielu lat świadczymy usługi w zakresie serwisu ciągników, traktorów i innego rodzaju sprzętu rolniczego. Zajmujemy się naprawą sprzętu wyprodukowanego przez takie marki jak Ursus, MF, Zetor i inne. Wykonujemy kapitalne naprawy silników, naprawy skrzyń biegów, układów hamulcowych, hydrauliki siłowej, elektryki czy poprawki blacharskie. Na życzenie klienta również przerabiamy ciągniki.

Dodatkowym atutem naszej firmy jest piaskowanie oraz malowanie na mokro maszyn i urządzeń. Klienci mogą sprowadzić do nas sprzęt własny, jak również możemy przetransportować swój sprzęt w miejsce przez nich wskazane.

Piaskujemy i malujemy na mokro:
- ciągniki
- traktory
- kombajny
- zgrabiarki
- siewniki
- inne maszyny rolnicze
- naczepy
- przyczepy
- koła
- ramy
- inne małe i większe elementy

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie obsłużyć naszych klientów w sposób sprawny i profesjonalny. Koszt usługi jest uzależniony od gabarytów sprzętu oraz od dystansu, jaki musimy pokonać. Ostateczna cena jest ustalana indywidualnie. Udzielamy gwarancji zarówno na usługi serwisowe sprzętu rolniczego, jak i na usługi malowania i piaskowania.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
białobrzeski, garwoliński, grodziski, grójecki, kozienicki, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, żyrardowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń