Las Joga Katarzyna Borowska

Trwałe i bezpieczne opalanie natryskowe

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Rydzów 10, 05-540 Zalesie Górne mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Las Joga Katarzyna Borowska
ul. Rydzów 10, 05-540 Zalesie Górne mazowieckie
NIP
5242515124
Strona www
Telefon
Las Joga Katarzyna Borowska

Informacje

Opis działalności firmy Las Joga Katarzyna Borowska w Zalesie Górne
Nazywam się Katarzyna Borowska. Swoją firmę Las Joga założyłam w Zalesiu Górnym, na terenie województwa mazowieckiego. Klientom oferuję usługi opalania natryskowego.
Produkty i usługi
Piękna, opalona skóra to marzenie wielu z nas, jednak nie wszyscy mamy możliwość udania się do solarium czy skorzystania z tradycyjnego opalania na słońcu. Często też rezygnujemy z takiej formy przyciemnienia koloru skóry ze względu na obawy przed szkodliwym działaniem promieni UV. Z myślą o wszystkich osobach, które poszukują alternatywy dla opalania na słońcu i w solariach, zaczęłam zajmować się opalaniem natryskowym.

Opalanie natryskowe jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia oraz urody. W żaden sposób nie wpływa szkodliwie na stan skóry, jak i głębszych tkanek. Z tego powodu z zabiegu korzystać mogą nawet kobiety w ciąży i matki karmiące, a także osoby przewlekle chore i z problemami dermatologicznymi. Zabieg jest doskonały dla osób, które w szybki sposób chcą uzyskać naturalny, złocisty odcień karnacji. Trwa on zaledwie 20 minut, a jego efekty utrzymują się nawet do 10 dni.

Podczas swojej pracy wykorzystuję nowoczesny specjalistyczny sprzęt. Używam luksusowych produktów cenionej na całym świecie marki Fake Bake. Wszystko to sprawia, że rezultaty zabiegu pozytywnie zaskoczą każdą osobę, która zdecyduje się na opalanie natryskowe.

Zapraszam na stronę internetową i do kontaktu po szczegółowe informacje o ofercie.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Las Joga Katarzyna Borowska z lokalizacji: Zalesie Górne świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
otwocki, piaseczyński

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Karolina
Skorzystałam z opalania natryskowego, chociaż byłam bardzo sceptyczna. Namówiła mnie mama i szczerze mówiąc jestem zachwycona efektem. Opalenizna wygląda naturalnie.
M
P
Monika Polańska
Polecam Las Jofa, fantastyczna szkoła jogi w Zalesiu Górnym.