Steffbud Marcin Rusak

Profesjonalny nadzór budowlany

Nadzór budowlany
ul. Jagodowa 12, 05-807 Żółwin mazowieckie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
515 266 968
515266968
Adres korespondencyjny
ul. Jagodowa 12, 05-807 Żółwin mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma Steffbud zlokalizowana jest w miejscowości Żółwin, na terenie województwa mazowieckiego. Założycielem przedsiębiorstwa jest inżynier budownictwa - Marcin Rusak, który posiada ogromne doświadczenie i wiedzę merytoryczną.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest świadczenie usług w zakresie nadzoru budowlanego. Każde zlecenie wykonywane jest w sposób profesjonalny i rzetelny, z ogromnym szacunkiem do wykonywanej pracy i klienta. Dla klientów oferowane jest ogromne wsparcie, na każdym etapie realizacji zlecenia, dzięki temu jakość świadczonych usług jest na najwyższym poziomie.

W zakresie moich usług mieści się objęcie stanowiska kierownika budowy lub poszczególnych robót budowlanych. Zapewniam także usługi w charakterze inspektora nadzoru występującego z ramienia inwestora. Podejmując ze mną współpracę, mają Państwo gwarancję kompleksowego wsparcia. Ponadto otrzymują Państwo fachowe doradztwo w wyborze jakościowych materiałów, odpowiednich technologii prac, a także w zakresie współpracy z polecanymi firmami wykonawczymi.

Zajmuję się również czynnościami podczas odbioru mieszkania czy domu od właściciela czy dewelopera. Wykonuję: kosztorysy, przedmiary, harmonogramy rzeczowo-finansowe. Świadczę także usługi w zakresie obmiaru powykonawczego.

Zapraszam na moją stronę internetową w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
grodziski, grójecki, legionowski, piaseczyński, pruszkowski, sochaczewski, Warszawa, żyrardowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń