Agnieszka Tomaszewska

Ogrzewanie słoneczne - prosty sposób na redukcję kosztów za prąd

Odnawialne źródła ciepła
ul. Górna 9, 05-840 Brwinów mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Agnieszka Tomaszewska

Informacje

Opis działalności
Nasza firma zajmuje się dystrybucją oraz montażem kompletnych systemów fotowoltaicznych. Oznacza to, że sami dostarczamy odpowiednie komponenty, instalujemy je na posesji Klienta i zajmujemy się pierwszym uruchomieniem. Siedziba naszej firmy znajduje się w Brwinowie, w województwie mazowieckim. Działamy pod kierownictwem Agnieszki Tomaszewskiej. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Montowane przez nas moduły fotowoltaiczne pobierają promienie słoneczne, a następnie zamieniają ją na energię, która wystarcza do wytworzenia prądu potrzebnego dla domu jednorodzinnego, a nawet firmy. Instalacje produkują podstawową energię niezbędną do działa sprzętu RTV i AGD, czy ogrzewania wody. Większą ilość wyprodukowanej energii można przechowywać w specjalnej sieci energetycznej. Zamontowanie paneli fotowoltaicznych pomaga obniżyć koszty od 80 do 95% rocznie!

Nasza firma oferuje skompletowanie oryginalnych części od renomowanych producentów, a także kompletny montaż z objaśnieniem działania każdego komponentu. Zainteresowane osoby mogą także liczyć na pomoc z naszej strony w uzyskaniu dofinansowania na instalację paneli.

Oferujemy darmową konsultację, a także przeprowadzenie lokalnej wizji, która pozwoli nam ocenić jakie warunki techniczne niezbędne do montażu fotowoltaiki, panują na terenie posesji Klienta. Możemy także przeprowadzić audyt energetyczny, który pozwoli znaleźć przyczynę ukrytych kosztów za wykorzystanie prądu i zaplanowanie redukcji tych zbędnych wydatków.

Następnie przygotowujemy projekt i zajmujemy się montażem paneli oraz podłączeniem ich do sieci.

Odnawialne źródła energii mają wiele pozytywnych aspektów. Należy do nich:
- niezależność energetyczna,
- brak zwiększonych opłat za używanie energii elektrycznej,
- oszczędność pieniędzy w skali roku nawet do 95%,
- brak dodatkowych rachunków za prąd,
- możliwość przechowywania nadwyżki wyprodukowanej energii,
- dbałość o środowisko naturalne.

Ta ostatnia zaleta jest bardzo ważna w dobie aktualnego kryzysu klimatycznego. Panele pozwalają na produkcję prądu ze słońca, czyli niewyczerpalnej energii!

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, a także powiatów i gmin. Możemy zamontować wiaty fotowoltaiczne na miejskich przystankach, czy ławkach. Oferujemy także montaż licznika dwukierunkowego.

Zapraszamy do kontaktu - firma z Brwinowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń