Eko Bud

Nowe mieszkania pod miastem

Nieruchomości
ul. Pszczelińska 99B/1, 05-840 Brwinów mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Eko Bud
ul. Pszczelińska 99B/1, 05-840 Brwinów mazowieckie
Strona www
Telefon
Eko Bud

Informacje

Opis działalności firmy Eko Bud w Brwinów
Eko-Bud w Brwinowie to firma deweloperska z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku. Klientom oferuje nowoczesne mieszkania w Warszawie i okolicach. Dba o najwyższą jakość realizowanych inwestycji. Oferuje lokale w doskonałej lokalizacji, o wysokim standardzie. Siedziba firmy znajduje się w Brwinowie na terenie województwa mazowieckiego. Przedstawiciele zapraszają do kontaktu.
Produkty i usługi
Firma Eko-Bud z Brwinowa to firma oferująca budowę i sprzedaż nowych mieszkań. Przedsiębiorstwo działa prężnie na rynku już od dekady. Wieloletnia działalność w branży deweloperskiej pozwoliła nie tylko na szlifowanie umiejętności pracowników, ale również na systematyczne poszerzanie asortymentu sprzętu o nowoczesne maszyny. Wraz z ogromnym doświadczeniem skutkuje to świetną jakością i dogodnością oddawanych w Państwa ręce mieszkań.

Firma proponuje przestronne mieszkania na Osiedlu Pszczelin w Brwinowie. Osiedle jest doskonale skomunikowane ze stolicą. Łatwy dojazd umożliwia pobliska autostrada A2. Osiedle to nie tylko atrakcyjna lokalizacja, ale także bogato wyposażone wnętrza, bezpłatne miejsca parkingowe, plac zabaw dla dzieci oraz garaże. Na osiedlu znajduje się piękny park ze starodrzewem i stawem, idealnym miejscem na wypoczynek.

Oferta obejmuje przede wszystkim:

- mieszkania 1-pokojowe,
- mieszkania 2-pokojowe,
- mieszkania 3-pokojowe.

Podczas budowy wykorzystywane są tylko i wyłącznie wysokiej jakości materiały pochodzące od sprawdzonych producentów, co sprawia, że budynki nie tylko są trwałe i solidne, ale też, że cała inwestycja wywiera możliwie najmniejszy wpływ na środowisko naturalne.

W firmie funkcjonuje dział, który pomoże Państwu w uzyskaniu kredytu na mieszkanie. Pomoże dopełnić wszystkie niezbędne formalności.

Przedstawiciele zapraszają do skorzystania z oferty.


Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń