Bamon Agencja Wydawniczo-Autorska w Panoramie Firm

Bamon Agencja Wydawniczo-Autorska

Stonoga Jadzia zaprasza przedszkolaki!

ul. Wiśniowa 18
05-840 Brwinów, woj. mazowieckie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  08:00 - 17:00
 2. wtorek:
  08:00 - 17:00
 3. środa:
  08:00 - 17:00
 4. czwartek:
  08:00 - 17:00
 5. piątek:
  08:00 - 17:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Marki i specjalizacje

Stonoga Jadzia zaprasza przedszkolaki na spotkanie z autorkami książeczek dla dzieci Barbarą Szelągowską autorką i Moniką Jędrychowską ilustratorką.

Produkty i usługi

Proponowane tematy spotkań (w każdym uczestniczy 3-metrowa, pluszowa stonoga):

Szanujmy książki!

Stonoga Jadzia bardzo lubi książki i chce się dowiedzieć, co powinna robić, żeby jak najdłużej wyglądały jak nowe. Zaprasza dzieci do wspólnej rozmowy na temat szanowania książek, zachęca do zabawy, śpiewu, odgadywania zagadek i słuchania utworów autorki.

Jadzia i dobre wychowanie

Jadzia bardzo chce być dobrze wychowaną stonogą, ale nie zawsze wie jak się odpowiednio zachować. Prosi o pomoc dzieci. Razem wyszukują uprzejme zwroty, które należy stosować na co dzień. Uwielbia zagadki i z uwagą słucha opowiadania o swoich przyjaciołach; Zaprasza do wspólnej zabawy.

Jadzia i ekologia

Stonoga Jadzia razem ze swoimi przyjaciółmi wybrała się do lasu. Okazało się, że ktoś zostawił tam pełno śmieci, połamał kwiaty i gałązki drzew, a na dodatek rozpalił ognisko. Pluszaki posprzątały zaśmieconą polankę, ugasiły ogień i uratowały z pułapki pewną małą myszkę. Dzieci uczą się jak należy dbać o porządek i zachowywać się w lesie, czy w parku; Jadzia zaprasza do zabawy, śpiewu i odgadywania zagadek.

Jadzia, higiena i zdrowie

Jadzia wie, że należy się myć, ale jej przyjaciel Kropeczek nie lubi czystej wody. Razem z lalką Emilką próbuje przekonać go do mycia i wskazuje, kiedy i po co należy to robić. Razem z dziećmi ustalają zasady zdrowego trybu życia. Poprzez zagadki dzieci wymieniają wszystkie przybory toaletowe używane w łazience. Jadzia uczy krótkiego wierszyka o higienie i proponuje zabawy.

Zajęcia odbywają się w małych grupach (do 50 osób). Możemy zrealizować kolejno kilka spotkań jednego dnia.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Ożarów Maz., Żyrardów, Grodzisk Wlkp., Pruszków, Piaseczno
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
wydawnictwa w Polsce, polskie wydawnictwa, wydawanie książek, spotkanie autorskie, Stonoga Jadzia, spotkanie autorskie dla dzieci, spotkanie autorskie dla szkół, spotkanie autorskie dla bibliotek, spotkanie autorskie dla przedszkoli, spotkania autorskie ze Stonogą Jadzią

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Wiśniowa 18
05-840 Brwinów, woj. mazowieckie

Załączniki