Dom Expert Andrzej Chwesewicz Janusz Iwicki s.c.

Materiały budowlane i wykończeniowe do pokryć dachowych

Dachy i rynny
al. Krakowska 12a, 05-090 Janki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
722 303 111
Dom Expert Andrzej Chwesewicz Janusz Iwicki s.c.

Informacje

Opis działalności
Firma Dom Expert to grupa fachowców, która pomoże Państwu w wyborze najlepszych materiałów wykończeniowych dla domku jednorodzinnego i nie tylko. Sprzedajemy produkty wysokiej jakości. Posiadamy 20 lat doświadczenia w dystrybucji nowoczesnych materiałów budowlanych. Siedziba naszej firmy znajduje się w Jankach.
Produkty i usługi
W Dom Expert znajdą Państwo wszystko, co potrzebne jest do budowy domu od podstaw lub jego wykończenia. Dzięki naszym materiałom budowa staje się o wiele łatwiejsza. Przede wszystkim sprzedajemy pokrycia dachowe, a w tym dachówkę bitumiczną. Ten typ dachówek ma szerokie zastosowanie i jest bardzo trwały. Można go wykorzystać podczas prac dekarskich, przy pokryciu dachu domku jednorodzinnego lub domku letniskowego. Płyty bitumiczne znadją swoje zastosowanie również w budowie wiat garażowych i garaży oraz obiektów przemysłowych.

Sprzedajemy akcesoria dachowe takie jak kominki, wentylacje kalenicowe, czy wywietrzniki połaciowe. W naszym asortymencie znajdą Państwo:
- okna dachowe,
- papy,
- systemy rynnowe,
- izolacje budowlane,
- rynny,
- papy,
- gonty,
- podsufitki.

Dla montażystów polecamy nasze narzędzia ręczne. Udostępniamy giętarki, zaginarki, zaciskacze, cęgi, nitownice i wiele więcej. Sprzedajemy również kamień elewacyjny i hydroizolacje.

Zawsze zapewniamy Klientom fachowe doradztwo, dostawę produktów w ustalonym terminie i atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Dom Expert z Janek.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń