Dom Expert Andrzej Chwesewicz, Janusz Iwicki s.c.

Materiały budowlane i wykończeniowe do pokryć dachowych

Dachy i rynny
al. Krakowska 12a, 05-090 Janki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
722 303 111
Adres korespondencyjny
al. Krakowska 12a, 05-090 Janki mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma Dom Expert to grupa fachowców, która pomoże Państwu w wyborze najlepszych materiałów wykończeniowych dla domku jednorodzinnego i nie tylko. Sprzedajemy produkty wysokiej jakości. Posiadamy 20 lat doświadczenia w dystrybucji nowoczesnych materiałów budowlanych. Siedziba naszej firmy znajduje się w Jankach.
Produkty i usługi
W Dom Expert znajdą Państwo wszystko, co potrzebne jest do budowy domu od podstaw lub jego wykończenia. Dzięki naszym materiałom budowa staje się o wiele łatwiejsza. Przede wszystkim sprzedajemy pokrycia dachowe, a w tym dachówkę bitumiczną. Ten typ dachówek ma szerokie zastosowanie i jest bardzo trwały. Można go wykorzystać podczas prac dekarskich, przy pokryciu dachu domku jednorodzinnego lub domku letniskowego. Płyty bitumiczne znadją swoje zastosowanie również w budowie wiat garażowych i garaży oraz obiektów przemysłowych.

Sprzedajemy akcesoria dachowe takie jak kominki, wentylacje kalenicowe, czy wywietrzniki połaciowe. W naszym asortymencie znajdą Państwo:
- okna dachowe,
- papy,
- systemy rynnowe,
- izolacje budowlane,
- rynny,
- papy,
- gonty,
- podsufitki.

Dla montażystów polecamy nasze narzędzia ręczne. Udostępniamy giętarki, zaginarki, zaciskacze, cęgi, nitownice i wiele więcej. Sprzedajemy również kamień elewacyjny i hydroizolacje.

Zawsze zapewniamy Klientom fachowe doradztwo, dostawę produktów w ustalonym terminie i atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Dom Expert z Janek.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń