Cross s.c. Hyżewicz B.M.

Sprzedajemy lusterka do różnych pojazdów

Sprzedaż części samochodowych
ul. Ogrodowa 15, 05-816 Michałowice mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 723 88 98
Cross s.c. Hyżewicz B.M.

Informacje

Opis działalności
Firma Cross powstała w 1972 roku. Nasza siedziba znajduje się w Michałowicach, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielami są Bogdan i Mariusz Hyżewicz.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przede wszystkim produkcją i sprzedażą lusterek samochodowych. W ofercie posiadamy wiele różnych modeli. Dopasować można lusterka do samochodów ciężarowych, dostawczych, osobowych. Mamy także lusterka do sprzętu rolniczego, maszyn roboczych i pojazdów nauki jazdy.

Wykonujemy lusterka podstawowe oraz takie 2-szybowe. Zachęcamy do kupna podgrzewanych, panoramicznych, szerokokątnych R300 i pomocniczych.

Zapewniamy, że zrobione są z nowoczesnych sztucznych tworzyw. Ich cechą są idealne rozwiązania techniczne, których jesteśmy twórcami. Stawiamy na jakości oraz estetykę wykonania. Zaufało nam już wiele Klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Udzielamy gwarancji na każdy zakupiony u nas produkt. Lusterka można wykorzystać także jako zamiennik oryginalnych, gdyż mają uniwersalny charakter. Pasują między innymi do takich marek jak: MERCEDES, DAF, MAN, IVECO, RENAULT, STAR, JELCZ, KAMAZ, VOLVO, ŻUK, LUBLIN, URSUS, ZETOR, MELEX.

Możemy się pochwalić, że nasze lusterka stosowane są w większości pojazdach służących do nauki jazdy. Wstawiamy do nich odpowiednie homologacje europejskie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - CROSS
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń