Cross s.c. Hyżewicz B.M.

Produkcja wielu modeli lusterek samochodowych

Hurtownie części samochodowych
ul. Ogrodowa 15, 05-816 Michałowice mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(22) 723 88 98
Cross s.c. Hyżewicz B.M.

Informacje

Opis działalności
Firma Cross zlokalizowana jest w Michałowicach, na terenie województwa mazowieckiego. W 1972 roku zaczęliśmy prowadzić działalność. Właściciele to Bogdan i Mariusz Hyżewicz.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest produkowanie i sprzedawanie lusterek do pojazdów. Znaleźć u nas można dużo różnych modeli. Realizujemy lusterka do samochodów ciężarowych, dostawczych i osobowych. Ponadto prowadzimy lusterka do sprzętu rolniczego, maszyn roboczych, a także pojazdów nauki jazdy.

W ofercie mamy też lusterka podstawowe i 2-szybowe. Trudnimy się produkcją również tych podgrzewanych, panoramicznych, szerokokątnych R300 i pomocniczych.

Wszystkie nasze lusterka wykonane są z trwałego sztucznego materiału. Cechują się doskonale dopracowanymi rozwiązaniami, do których sami doszliśmy. Dużą uwagę przykładamy do jakości i estetyki wykonania. Mamy zadowolonych Klientów i w Polsce, i za granicami kraju.

Dodatkowo dajemy gwarancję na zakupione produkty. Nasze lusterka są dobrymi zamiennikami tych oryginalnych. Dzięki swojej uniwersalności można je dopasować do takich marek jak: MERCEDES, DAF, MAN, IVECO, RENAULT, STAR, JELCZ, KAMAZ, VOLVO, ŻUK, LUBLIN, URSUS, ZETOR, MELEX.

Pojazdy do nauki jazdy posiadają głównie nasze lusterka, gdyż najlepiej się do tego nadają. Każde wyposażone są w odpowiednie homologacje europejskie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Cross
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
I
Ilakowicz54
Świetnie, że mają lusterka do nauki jazdy. W moich samochodach już nie wyglądają najlepiej i czas je wymienić. Muszę tu zamówić.