CROSS S.C. Bogdan Hyżewicz Mariusz Hyżewicz

Produkcja części samochodowych
ul. Ogrodowa 15 (k.Warszawy), 05-816 Michałowice, woj. mazowieckie
(8 opinii) napisz opinię

Informacje

Firma CROSS S.C. Bogdan Hyżewicz Mariusz Hyżewicz prowadzi działalność w branży Produkcja części samochodowych. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Michałowice w województwie mazowieckim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny (22) 72... lub mailowy: cross@op.pl
Adres wykonywania działalności przez CROSS S.C. Bogdan Hyżewicz Mariusz Hyżewicz to ul. Ogrodowa 15 (k.Warszawy), 05-816 Michałowice. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy CROSS S.C. Bogdan Hyżewicz Mariusz Hyżewicz. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(8 opinii) napisz opinię
K
Krzysztof.Z
profesjonalna obsługa .Polecam
M
Max
Mam te C27 i są dobre. Pasują na wszystkie koślawe rurki o różnych średnicach. U mnie jest rurka śr. 18 mm pod kątem 45 st. i inne lusterka nie pasowały.
W
Witold
Bardzo dobrej jakości towar. Właściciel bardzo konkretny człowiek i wszystkim się zajmuje jak trzeba. Pozdrawiam.
M
-
W
Maciej - Warszawa
Dobre polskie lusterka.Nie ma problemów z reklamacją. Małe panoramki są bardzo przydatne w mieście a NJd doskonale uzupełniają główne lusterka i można je do wszystkiego zamocować. Polecam.
G
Gruby
Te duże NJd 300 są naprawdę rewelacyjne w dostawczakach typu Sprinter czy Transit
A
Adam
Lusterka do nauki jazdy świetnie sprawdzają się w mieście i mają wygodną regulację szkła
D
F
-
Damian F. - Poznań
Mam w Iveco i założyłem takie dodatkowe lusterka jak w naukach jazdy.Są bardzo przydatne w mieście i dobrze wykonane.
A
G
Andrzej G.
Doskonałe lusterka.Używam je od kilkunastu lat (maluch,Lublin.Man) i nic złego się nie dzieje.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.