Har - Bud Leon Harwas

Producent daszków ogrodzeniowych na murki i słupki

Dachy i usługi dekarskie
ul. Słoneczna 9, 05-816 Michałowice mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 723 89 02
Har - Bud Leon Harwas

Informacje

Opis działalności
Firma Har-Bud należąca do Leona Harwasa znajduje się w Michałowicach, w powiecie pruszkowskim, województwie mazowieckim. Na rynku działamy od 1998 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji daszków ogrodzeniowych na murki i słupki. Oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości.
Produkty i usługi
Nasza firma Har-Bud oferuje Państwu wysokiej klasy daszki płaskie i jednospadowe, a także czapy i daszki ogrodzeniowe na słupki, murki i czapy kominowe. Wykonujemy je z polimerobetonu architektonicznego, w różnych formach.

Nasze daszki na murki posiadają jeden spad, są bardzo wytrzymałe i posiadają kapinos. Są dostępne w wersji dwuspadowej, jednospadowej i płaskiej, w 15-tu różnych kolorach.

Czapy ogrodzeniowe to istotny element ogrodzenia, który chroni murki i słupki przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych, a co za tym idzie zmianą wyglądu ogrodzenia.
Czapy ogrodzeniowe zabezpieczają przed działaniem deszczu i nadają obejściu styl. Posiadamy czapy ozdobne, płaskie, czterospadowe, dwuspadowe i jednospadowe. Czapy kominowe produkujemy z otworem 16 cm lub 20cm na komin wentylacyjny.

Nasze daszki płaskie i jednospadowe są wyposażone w makro i mikro zbrojenie. Spadek daszków pozwala na łatwe odprowadzenie wody spadowej.Każdy daszek może być wykonany na zamówienie w odpowiednich dla Państwa wymiarach.

Daszki ogrodzeniowe kwadratowe i prostokątne malujemy specjalną farbą do betonu, która tworzy hydrofobizującą powierzchnię. Wykonujemy je z wysokiej klasy polimerobetonu spełniającego wymagania betonu architektonicznego. Oferujemy szeroką gamę rozmiarów.

Wszystkie produkty wykonujemy z ogromną precyzją. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego staramy się, aby wszystkie sprzedawane przez nas daszki i czapy były trwałe i wytrzymałe na warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Har-Bud w Michałowicach. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego produktu lub zaprojektujemy dla Państwa nowy daszek.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń