HPC System - Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń i Automatyki

Nowoczesne technologie - monitoring, inteligentne domy!

Telewizja przemysłowa
ul. Owocowa 5, 05-805 Otrębusy mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(78) 735 53 55
HPC System - Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń i Automatyki

Informacje

Opis działalności
Firma HPC System mieści się w Otrębusach, w powiecie pruszkowskim, na terenie województwa mazowieckiego. W branży działamy od ponad 15 lat oferując klientom wysokiej jakości instalacje monitoringu oraz rozwiązania dla tzw. smart home. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Piotr Charitonow.
Produkty i usługi
W naszej ofercie znajdziecie Państwo rozwiązania z zakresu informatyki, telekomunikacji, multimediów oraz nowoczesnych technologii, w tym:
- systemy zabezpieczenia mienia (monitoring, systemy kontroli dostępu, kontroli czasu pracy),
- inteligentne domy,
- sieci radiowe,
- komputery i serwis,
- telefonia VOIP,
- okablowanie strukturalne,
- integracja systemów teleinformatycznych.

Smart home w naszym wykonaniu jako jedyny na rynku, w instalacjach bez przewodu neutralnego (starego typu) potrafi sterować oświetleniem typu LED, czy świetlówkami. System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej – umożliwia bezinwazyjną instalację bez konieczności kładzenia setek metrów czy kilometrów kabli. Nasze zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik np.: światła, rolety, itd., dodatkowo działają w każdej instalacji. Niewątpliwym atutem jest to, że nie łączy się na stałe z infrastrukturą, zatem w przypadku remontu mieszkania wystarczy wyjąć moduł i zainstalować go w nowym położeniu, a dzięki sieci mesh, nowy moduł odświeży swoje położenie i nadal będzie współpracował z pozostałymi elementami systemu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
Piotr
Polecam firmę. Obsługa znająca się na rzeczy i potrafiąca dobrać odpowiedni sprzęt do odpowiedniego miejsca.
S
Sebastian
Polecam firmę HPC System, całą usługę wykonano zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko było na czas i przebiegało sprawnie. Na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy w przyszłości.