Mariusz Szadkowski Dom pogrzebowy

Kompleksowe usługi pogrzebowe

Usługi pogrzebowe
ul. Gęsickiego 3, 05-820 Piastów mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mariusz Szadkowski Dom pogrzebowy

Informacje

Opis działalności firmy Mariusz Szadkowski Dom pogrzebowy w Piastów
Dom pogrzebowy Szadkowski znajduje się w Piastowie, w powiecie pruszkowskim, w województwie mazowieckim. Jest jednym z trzech zakładów pogrzebowych Mariusza Szadkowskiego. Główna siedziba firmy położona jest w samym Pruszkowie i to w niej mieści się krematorium. Ponadto do firmy należy zakład w Brwinowie. Zakład pogrzebowy Szadkowski jest najstarszym tego typu przedsiębiorstwem w powiecie, a jego działalność rozpoczęła się w 1985 roku.
Produkty i usługi
Pożegnanie zmarłego to dla wielu osób sytuacja w której nie mogą się odnaleźć. Ostatnią rzeczą jaką chcą zrobić jest załatwianie formalności, dlatego firma Szadkowski służy pomocą w tym zakresie oraz oferuje kompleksowe przygotowanie pochówków. Dom pogrzebowy zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy ze współczuciem zajmują się rodziną zmarłego, a samego zmarłego traktują z zachowaniem wszelkich standardów etycznych. Ciało zmarłego w domu, szpitalu albo miejscu publicznym jest przez firmę przewożone karawanem do zakładu i umieszczane w chłodni. Przed pochówkiem jest przygotowywane do ostatniej drogi np. poprzez ubranie albo poddanie balsamacji. Możliwe jest też przeprowadzenie kremacji w należącym do firmy krematorium. Jako, że pochówki organizowane przez firmę mogą przybierać formę tradycyjną albo urnową w domu Szadkowski można zakupić odzież dla zmarłych, a także różne akcesoria, np. różańce. Ponadto przygotowano duży wybór trumien i urn. Oferta w tym zakresie to:
-trumny drewniane
-trumny kremacyjne drewniane
-trumny kremacyjne tekturowe
-urny pogrzebowe ceramiczne
-urny pogrzebowe drewniane
-urny pogrzebowe kamienne
-urny pogrzebowe kompozytowe
-urny pogrzebowe metalowe

Dostępne są też całuny i relikwiarze.

Ponadto firma dostarcza kwiaty w formie wieńców i wiązanek.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o Domu Pogrzebowym Szadkowski. Więcej przeczytają Państwo na stronie internetowej albo uzyskają pod podanym numerem telefonu.
Zasięg działania
Firma Mariusz Szadkowski Dom pogrzebowy z lokalizacji: Piastów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
T
W
Tomasz. Warszawa
Z KLASĄ I EMPATIĄ.
M
MAL
NAPRAWDĘ PROFESJONALNA FIRMA POLECAM
M
MAL
BARDZO DOBRA ,FACHOWA I PROFESJONALNA FIRMA