Toram s.c.

Zajmujemy się oprawą obrazów grafik i różnymi przedmiotami ,już od ponad 70 lat!

Ramy i oprawy obrazów
ul. Paderewskiego 18/18a, 05-820 Piastów mazowieckie
Poniedziałek 07:00 - 16:00
Wtorek 07:00 - 16:00
Środa 07:00 - 16:00
Czwartek 07:00 - 16:00
Piątek 07:00 - 16:00
Sobota 07:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Może cię zainteresować
Toram s.c.

Informacje

Opis działalności
W Toram działamy na rynku jako firma rodzinna zajmująca się wykonywaniem usług ramiarskich już od 70 lat. Posiadamy placówkę w Piastowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Produkty i usługi
W Toram zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług ramiarskich już od ponad siedmiu dekad. Działając jako firma rodzinna, przekazujemy sobie z pokolenia wiedzę oraz umiejętności, które przekładają się na niepowtarzalność i wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Długa obecność na rynku pozwala też na zachowanie optymalnych kosztów.

W naszej ofercie znajduje się przeszło 350 rodzajów ram do obrazów, ram do luster i passe-partout. Wybierać można spośród kilkudziesięciu kolorów i proponowanych przez nas wzorów. Na zlecenie oprawiamy obrazy ręcznie wykonanymi ramami, wedle indywidualnego projektu.

W swojej ofercie posiadamy ok. 600 wzorów. Zaopatrujemy punkty oprawy obrazów na terenie Warszawy i terenie całej Polski (wysyłkowo). Nasza oferta obejmuje:

- listwy importowane (z Włoch, Anglii, Czech),
- listwy krajowe,
- listwy aluminiowe,
- oprawa obrazów, luster, zdjęć, plakatów, map,
- fotoramki.

Nasi klienci zawsze mogą liczyć na fachową poradę, jaka oprawa obrazu będzie odpowiadać ich potrzebom najlepiej. Nasz zespół tworzą także konserwatorzy, którzy prowadzą usługi renowacji obrazów. W tym, co robimy, jesteśmy bezbłędni. Bo Toram to firma z tradycjami.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej po więcej szczegółów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń