VIBA Wyroby Gumowe Silikonowe

Produkcja uszczelek i profili z gumy i silikonu

Uszczelki i uszczelnienia
ul. Słowackiego 34, 05-820 Piastów mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 774 701
Adres korespondencyjny
ul. Słowackiego 34, 05-820 Piastów mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Viba to firma zajmująca się produkcją wyrobów silikonowych i gumowych. Przedsiębiorstwo z Piastowa, w powiecie pruszkowskim, w województwie mazowieckim od 1991 roku oferuje klientom najwyższej jakości rozwiązania do zastosowania w ekstremalnych warunkach. Produkcja obejmuje m.in. prototypowe rozwiązania.
Produkty i usługi
Szybkość produkcji, wysoka jakość oraz atrakcyjne ceny charakteryzują ofertę przygotowaną przez Viba. Przedsiębiorstwo produkuje artykuły gumowe, gumowo-metalowe oraz silikonowe. Produkcja obejmuje też części metalowe i gumowanie wałków oraz takie artykuły jak:
-wyroby gumowo-tkaninowe,
-wyroby piankowe,
-gąbki mikroporowate,
-wyroby z mikrogumy,
-wyroby piankowo-tkaninowe (neopreny),
-wyroby z mieszanek gumowo specjalnych.

W zależności od zapotrzebowania Viba wykonuje wyroby odporne na bardzo niskie, sięgające -150 °C i bardzo wysokie, do 315°C temperatury. Produkty Viba mogą też być odporne na oleje, rozpuszczalniki, kwasy i zasady, trudnopalne i wytrzymujące uszkodzenia mechaniczne. Jeśli taka jest potrzeba,w zakładzie produkowane są też rozwiązania przewodzące prąd, antystatyczne oraz dielektryczne.

Wśród wyrobów składających się na ofertę firmy można wyróżnić uszczelki, profile, podkładki i maty. Ponadto produkowane są też opaski, dławiki, tuleje i zaślepki.

Oferta przygotowana przez firmę Viba jest rozbudowana, dlatego w celu jej pełnego poznania najlepiej wejść na stronę internetową. Można również napisać maila albo zadzwonić z pytaniami.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

guma,
viba,