Narzędziownia. Formy, wykrojniki, drążenie charmilles

Regeneracja form

Obróbka metali
ul. Wysockiego 8, 05-820 Piastów mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Narzędziownia. Formy, wykrojniki, drążenie charmilles

Informacje

Opis działalności
Narzędziownia Hl-Form powstała w 2007 roku. Nasza siedziba znajduje się w Piastowie, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielem jest Henryk Ladra.
Produkty i usługi
Nasza firma świadczy usługi związane ze spawaniem i toczeniem. Wykonujemy usługi dla innych firm. W skład naszej oferty wchodzi:

- polerowania gniazd formujących,
- regeneracja form,
- naprawa form,
- projektowanie form wtryskowych,
- toczenie CNC,
- wykonywanie form wtryskowych.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów w dziedzinie obróbki metalu. Ich wiedza i doświadczenie sprawia, że świadczymy porządne i kompleksowe usługi.

Wykonujemy między innymi: formy rozdmuchowe, formy ciśnieniowe, formy grawitacyjne, formy wulkanizacyjne, formy prasownicze oraz formy prototypowe. Zajmujemy się również toczniem takich artykułów jak: zintegrowane wkładki formujące, formy klasyczne, formy na gumę, formy do tworzyw, formy do folii, formy do metali i tłoczniki.

Podejmujemy się także wykonawstwa: form wtryskowych dla przetwórstwa, form wtryskowych dla kosmetyków oraz form termoformujących.

Zapewniamy, że najważniejszy jest dla nas klient i jego życzenia. Staramy się sprostać wszelkim wymaganiom i być zawsze w gotowości do działania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń