Wiktrans - Zbigniew Nowak

Transport towarów na terenie Unii Europejskiej

Transport samochodowy
ul. Żbikowska 22, 05-800 Pruszków mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
600 324 535
Wiktrans - Zbigniew Nowak

Informacje

Opis działalności
Firma transportowa Wiktrans znajduje się w Pruszkowie i funkcjonuje na rynku od 1999 roku. Nasza działalność opiera się na wieloletnim doświadczeniu, które zdobywamy od 20 lat. W tym czasie udało nam się pozyskać wielu zadowolonych Klientów, z którymi współpracujemy do dzisiaj.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w transporcie krajowym i międzynarodowym. Podczas pracy używamy szeroko rozwiniętej floty samochodowej. Możemy przewozić towar na plandekach oraz kontenerach. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia, które pozwalają nam przewozić towar bezpiecznie poza granicami kraju.

Nasi kierowcy docierają do krajów takich jak:

-Niemcy,
-Belgia.
-Wielka Brytania,
-Holandia,
-Czechy,
-Słowacja,
-Austria,
-Słowenia.

Jako firma transportowa wiemy, że bardzo ważny jest czas przewozu towarów. Wszystkie usługi realizujemy terminowo i docieramy do miejsca, które wyznaczył Klient. W odnalezieniu punktu rozładunku pomagają nam nowoczesne oprogramowania oraz GPS-y, a także nasi logistycy.

Podczas wieloletniej pracy udało nam się poznać wiele europejskich szlaków i krajowych dróg. Dzięki temu poruszamy się sprawnie poza granicami kraju i w Polsce. To umożliwia nam znacznie szybszy transport.

Zabezpieczamy w odpowiedni sposób towar naszych Klientów. Dlatego zawsze każdy element dojeżdża na miejsce w nienaruszonym stanie.
Zapraszamy do kontaktu z firmą Wiktrans z Pruszkowa. Współpracując z nami macie Państwo gwarancję atrakcyjnych cen i usług transportowych na najwyższym poziomie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń