24h Tir Serwis Opon

Mobilna wulkanizacja 24 h

Produkcja i sprzedaż opon
ul. 3 Maja 155, 05-800 Pruszków mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
24h Tir Serwis Opon

Informacje

Opis działalności
Mobilna Wulkanizacja 24 h to firma, którą zarządza Przemysław Wojciechowski. Zajmujemy się usługami wulkanizacyjnymi oraz działamy jako pomoc drogowa przez całą dobę. Zasięg naszych usług obejmuje województwo mazowieckie, głównie w powiatach sąsiadujących z Warszawą.
Produkty i usługi
Nasza firma od wielu lat działa prężnie na rynku. Oferuje kompleksowe usługi wulkanizacyjne zarówno w stacjonarnym punkcie wulkanizacyjnym, jak również świadcząc usługi jako mobilna wulkanizacja. Ponadto prowadzimy sprzedaż opon, a także zajmujemy się wymianą opon w pełnym zakresie.

Działamy jako:
- auto pomoc drogowa 24h
- mobilna wulkanizacja 24h
- serwis ogumienia
- mobilny warsztat maszyn budowlanych
- mobilny warsztat maszyn rolniczych
- mobilny serwis TIR
- przechowalnia opon sezonowych

Posiadamy zgraną ekipę pracowników, której niestraszne są wyzwania w zakresie wulkanizacji. O każdej porze dnia i nocy przyjadą w każde miejsce wskazane przez klienta. Działamy jako pomoc głównie dla firm, pomagamy również dla osób prywatnych poruszających się mniejszymi samochodami dostawczymi. Dzięki doświadczeniu w branży w branży i rzetelności wykonywanych usług zaskarbiliśmy sobie zaufanie szerokiego grona klientów.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
grodziski, grójecki, miński, piaseczyński, pruszkowski, sochaczewski, Warszawa, warszawski zachodni, wołomiński, żyrardowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń