Zdrowe Dziecko Prywatna pomoc lekarska dla dzieci Klinika pediatryczna Anna Nielepiec-Jałosińska

Badanie i leczenie niemowląt, starszych dzieci i młodzieży

Przychodnie prywatne
al. Armii Krajowej 34, 05-800 Pruszków mazowieckie
Poniedziałek 8:00 - 20:00
Wtorek 8:00 - 20:00
Środa 8:00 - 20:00
Czwartek 8:00 - 20:00
Piątek 8:00 - 20:00
Sobota 8:00 - 16:00
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Zdrowe Dziecko Prywatna pomoc lekarska dla dzieci Klinika pediatryczna Anna Nielepiec-Jałosińska
al. Armii Krajowej 34, 05-800 Pruszków mazowieckie
NIP
5341399773
Telefon
Zdrowe Dziecko Prywatna pomoc lekarska dla dzieci Klinika pediatryczna Anna Nielepiec-Jałosińska

Informacje

Opis działalności firmy Zdrowe Dziecko Prywatna pomoc lekarska dla dzieci Klinika pediatryczna Anna Nielepiec-Jałosińska w Pruszków
Prywatna pomoc lekarska dla dzieci udzielana jest w Klinice Pediatrycznej Zdrowe Dziecko. Przychodnia znajduje się w Pruszkowie. Rozpoczęła działalność w 2013 roku. Jej właścicielką jest Anna Nielepiec-Jałosińska.
Produkty i usługi
Przychodnia wyspecjalizowana w diagnostyce, zabiegach i leczeniu dzieci to Klinika Pediatryczna Zdrowe Dziecko. Placówka oferuje opiekę medyczną nad dziećmi od urodzenia, aż do osiągnięcia pełnoletności. Pediatrzy wykonują badania bilansowe, szybkie testy diagnostyczne, a także wystawiają e-zwolnienia i e-recepty. Leczą zakażenia układu moczowego i choroby zakaźne wieku dziecięcego. W przychodni wykonywane są również zastrzyki, podawane są kroplówki oraz udzielana jest pomoc w przypadkach wymagających szycia ran i opatrywania oparzeń. Chirurdzy usuwają też zmiany skórne, brodawki i kleszcze oraz operują w ramach ostrego dyżuru chirurgicznego. Ponadto w klinice przyjmują:
-kardiolodzy dziecięcy,
-ortopedzi dziecięcy,
-neurolodzy dziecięcy,
-endokrynolodzy dziecięcy,
-pulmonolodzy dziecięcy,
-alergolodzy dziecięcy.

Dzieci poddawane są badaniom RTG, USG i serca. USG obejmuje głowę, szyję, tarczycę, płuca, jamę brzuszną, a także stawy, kości i inne części ciała. Z kolei do badań serca zaliczane są echo serca i EKG.

Diagnostyka poszerzona jest o badania laboratoryjne. Krew i różne wydzieliny pobierane są w punkcie pobrań.

Dodatkowo w przychodni można skorzystać z porad dietetycznych oraz wziąć udział w szkoleniach pierwszej pomocy. Są one zalecane rodzicom i opiekunom dzieci.

Więcej informacji o ofercie medycznej Kliniki Pediatrycznej Zdrowe Dziecko można uzyskać, kontaktując się telefonicznie. W ten sposób należy też umawiać wizyty.

Zasięg działania
Firma Zdrowe Dziecko Prywatna pomoc lekarska dla dzieci Klinika pediatryczna Anna Nielepiec-Jałosińska z lokalizacji: Pruszków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(3 opinie) napisz opinię
K
Klaudia
Mój synek jest chorowity, dlatego regularnie odwiedzamy przychodnię Zdrowe Dziecko. Wizyty są płatne, ale czuję, że lekarze są mili i chcą pomóc mojemu dziecku. Widzę to, bo zlecają liczne badania i zalecają terapie, które poprawiają stan zdrowia.
A
Adrianna
Najlepsza prywatna przychodnia dziecięca. Przyjmuje tu wielu lekarzy. Nie tylko pediatrzy i neonatolodzy, ale też chirurdzy i kardiolodzy. Wykonywane są badania i można liczyć na szybką konsultację w sprawie zdrowia dziecka.
E
Emil
Jesteśmy stałymi klientami :)Lekarze bardzo mili dla dzieci.