Małgorzata Maj Garaż Fryzur

Fryzury na każdą okazję

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
ul. Bliska 11, 05-800 Pruszków mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Małgorzata Maj Garaż Fryzur

Informacje

Opis działalności
Garaż Fryzur to salon fryzjerski, mieszczący się w Pruszkowie, w województwie mazowieckim. Właścicielem firmy jest Małgorzata Maj.
Produkty i usługi
W naszym salonie fryzjerskim obsługujemy kobiety, mężczyzn oraz dzieci. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i bardzo cierpliwie układamy mu wspaniałą fryzurę na każdą okazję. Niestraszne nam są wszelkie uroczystości, jak ślub czy studniówka. Zawsze dopasowujemy fryzurę do rodzaju włosów i typów urody. Farbujemy włosy na wszelkie możliwe kolory. Wykonujemy pasemka oraz ombre. Za każdym razem uważnie słuchamy uwag i oczekiwań klientów. Mamy fach w ręku i profesjonalne podejście do Gości naszego salonu, co potwierdza mnóstwo pozytywnych opinii na nasz temat. Klienci chętnie wracają do nas, bowiem wiedzą, że uzyskają u nas najlepszy efekt jaki tylko jest możliwy.

Ponadto zajmujemy się również makijażem. Proponujemy piękne makijaże dostosowane do okazji, urody Klientek czy reszty garderoby, którym makijaż będzie ją dopełniał. Oferujemy głównie:

- makijaż dzienny
- makijaż wieczorowy
- makijaż ślubny
- makijaż weselny
- makijaż studniówkowy
- makijaże okolicznościowe

Używamy renomowanych kosmetyków najlepszych firm, które mają świetną jakość i są bezpieczne dla skóry. Każda Klienta może zdać się na nas lub zaproponować własną wersję makijażu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na jedną okazję wykonać u nas zarówno fryzurę, jak i makijaż. Posiadamy grono stałych Klientek, które nam zaufały i wiedzą, czego można się po nas spodziewać.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z salonem.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń