Mario-Inwest. Nadzory budowlane, inwestycje budowlane, kierowanie budową. Floryn M.

Doradztwo budowlane, kierowanie budowami, nadzór i przeglądy obiektów.

Nadzór budowlany
ul. Inżynierska 26, 05-800 Pruszków mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
608 494 156
Mario-Inwest. Nadzory budowlane, inwestycje budowlane, kierowanie budową. Floryn M.

Informacje

Opis działalności
Mario-Inwest specjalizuje się w wykonywaniu szeroko pojętych nadzorów i inspekcji budowlanych. Firma ma swoją siedzibę na terenie Pruszkowa, jednak jej zasięg obejmuje całą Polskę.
Produkty i usługi
Firma zajmuje się świadczeniem usług hostingowych. Współpracuje przede wszystkim z małymi i średnimi przedsiębiorcami z całej Polski. Posiadamy spore doświadczenie w zakresie nadzorów budowlanych, co pozwala nam na rzetelne wykonanie naszej pracy.

Do naszych zadań należy m.in. :
- doradztwo budowlane,
- kierowanie pracami budowlanymi,
- inspekcja budowlana.

Nieustannie korzystamy z nowoczesnych specjalistycznych technologii aby na bieżąco usprawniać pracę naszego biura. Inwestujemy również w infrastrukturę informatyczną. Nasza wykwalifikowana kadra pracowników to inżynierowie z szerokim zakresem wiedzy specjalistycznej oraz zaangażowaniem.


Nieustannie poszerzamy naszą ofertę oraz sięgamy po innowacyjne rozwiązania, by móc wyjść naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów. Prowadzimy konsultacje z klientem na każdym etapie prac. Zależy nam na zadowoleniu klienta, dlatego bierzemy pod uwagę wszystkie ich sugestie.

Zapraszamy do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń