Mario-Inwest Nadzory budowlane inwestycje budowlane

Zajmujemy się doradztwem budowlanym oraz nadzorem i kierowaniem budowami<br />

Nadzór budowlany
ul. Inżynierska 26, 05-800 Pruszków mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mario-Inwest Nadzory budowlane inwestycje budowlane

Informacje

Opis działalności
W Firmie Mario-Inwest zajmujemy się nadzorem budowlanym oraz kierowaniem budowami już od 2005 roku. Nasza siedziba znajduje się w Pruszkowie, a założycielem jest Mariusz Floryn. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Mario-Inwest działamy na rynku już od półtorej dekady. Zajmujemy się świadczeniem usług hostingowych. Współpracujemy przede wszystkim z małymi i średnimi przedsiębiorcami z całej Polski. Posiadamy spore doświadczenie w zakresie nadzorów budowlanych, co pozwala nam na rzetelne wykonanie naszej pracy.

Do naszych zadań należą między innymi:

- doradztwo budowlane,
- kierowanie pracami budowlanymi,
- inspekcje budowlana.

Nieustannie wdrażamy nowoczesne, specjalistycznych technologie, aby na bieżąco usprawniać pracę naszego biura. Inwestujemy również w infrastrukturę informatyczną. Nasza wykwalifikowana kadra pracowników to inżynierowie z szerokim zakresem wiedzy specjalistycznej oraz zaangażowaniem.

Systematycznie poszerzamy naszą ofertę oraz sięgamy po innowacyjne rozwiązania, by móc wyjść naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów. Prowadzimy konsultacje z klientem na każdym etapie prac. Zależy nam na zadowoleniu klienta, dlatego bierzemy pod uwagę wszystkie ich sugestie.

Zapraszamy do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń