Incepta Michał Wójcikiewicz


ul. Królowej Jadwigi 17
05-800 Pruszków, woj. mazowieckie
Informacje
Incepta Michał Wójcikiewicz prowadzi działalność w branży Serwis komputerów.
Siedziba firmy znajduje się w Pruszków ( województwo mazowieckie). Jeżeli chcesz bezpośrednio skontaktować się z Incepta Michał Wójcikiewicz – kieruj się pod adres: ul. Królowej Jadwigi 17, Pruszków
Z Incepta Michał Wójcikiewicz możesz skontaktować się nie tylko na miejscu, ale także
telefonicznie, pod numerem 600 001 777
Podobne firmy w okolicy
Lan-Pol Sklep i Serwis Komputerowy Logo
Kościuszki 2B lok. U2, Piastów
Od 1994 roku świadczymy usługi komputerowe.Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Naprawiamy laptopy i komputery stacjonarne w zakresie oprogramowania i sprzętu. Zajmujemy się sprzedażą artykułów iakcesoriów komputerowych w sklepie stacjonarnym w Piastowie. Naszymi usługami obejmujemy Klientów na terenie: Piastowa, Warszawy i okolice, Ursus, powiat pruszkowski: Konotopa, Jawczyce, Bronisze, Duchnice, Ożarów mazowiecki, Ołtarzew, Reguły, Michałowice, Opacz, Raszyn, Pruszków.
Fiołkowa 4, Nadarzyn
Przyjdź lub zadzwoń, by poznać naszą pełną ofertę. Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkichniezbędnych informacji.
Jaworskiego 5, Raszyn
Dickensa 16 /13, Warszawa
Istniejemy na rynku od 1990 roku, posiadamy bardzo duże doświadczenie w serwisowaniu sprzętukomputerowego. Naprawiamy notebooki, laptopy, komputery PC, drukarki igłowe, atramentowe, laserowe. USUWAMY PRZYCZYNY problemów, NIE KASUJEMY DANYCH. Odzyskujemy dane z dysków twardych. Czas naprawy zależy od stopnia złożoności problemu.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Królowej Jadwigi 17
05-800 Pruszków, woj. mazowieckie