Stacja Kontroli Pojazdów Marek Saternus

Stacja kontroli pojazdów

Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne
ul. Majowa 1, 05-800 Pruszków mazowieckie
(12 opinii) napisz opinię
Stacja Kontroli Pojazdów Marek Saternus

Informacje

Opis działalności
Marek Saternus prowadzi własną działalność nieprzerwanie od 1994 roku. Jej siedziba mieści się w Pruszkowie, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalnością zakładu jest mechanika pojazdowa.
Produkty i usługi
Stacja kontroli pojazdów od wielu lat zajmuje się przeprowadzaniem przeglądów technicznych samochodów osobowych, dostawczych, motocykli oraz innych pojazdów do 3,5 tony. Bogate zaplecze techniczne w postaci specjalistycznego sprzętu umożliwia świadczenie usług rzetelnie i na najwyższym poziomie. Zakres czynności oferowanych przez firmę obejmuje przede wszystkim wulkanizację, wymianę opon i oleju oraz przeglądy pogwarancyjne i okresowe. Do działań mechanika należą również:

- kontrola układu hamulcowego i kierowniczego,
- sprawdzenie zawartości CO,
- sprawdzenie amortyzatorów,
- kontrola świateł,
- sprawdzenie pojazdów zasilanych gazem,
- regulacja świateł,
- regulacja zawartości CO w autach.

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz wysokie kwalifikacje i wiedza pracowników przełożyły się na głębokie zaufanie wśród wielu osób oraz ugruntowaną pozycję na rynku. Firma nie boi się wyzwań, podejmie się realizacji nawet najtrudniejszych zadań. Zlecenia wykonywane są bardzo rzetelnie, sprawnie i zgodnie z ustalonym terminem. Klienci mają zagwarantowaną profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo w dziedzinie mechaniki samochodowej. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(12 opinii) napisz opinię
M
Mirek
Wielokrotnie oddaję im samochód do przeglądu. Mam do nich pełne zaufanie!
R
Romek
Stacja kontroli pojazdów na najwyższym poziomie ! Nigdy mnie nie zawiedli!
X
xyz
Bardzo dobry warsztat, polecam!
J
Jacek
Polecam każdemu, kto poszukuje fachowców od naprawy samochodów dostawczych. Realizują zlecenia terminowo i w dobrej cenie.
B
Bartek
Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Szybko naprawili moje auto. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z ich usług.
A
Artur
Nigdy się na nich nie zawiodłem. Podejmą się realizacji nawet najtrudniejszego zlecenia. Warto na nich polegać !
K
Kajetan
Wymiana oleju silnikowego przeprowadzona profesjonalnie i w dogodnym dla mnie terminie. Mają konkurencyjne ceny, więc polecam.
E
Emil
Oddałem mój samochód do regulacji świateł i komfort jazdy znacznie się polepszył. Dziękuję i polecam.
M
Marek
Ostatnio zleciłem im wymianę oleju w moim samochodzie. Jestem pozytywnie zaskoczony, bo usługa została wykonana na miejscu, a w innych warsztatach trzeba było czekać kilka dni.
D
Dawid
Korzystam z usług tej stacji od wielu lat. Zawsze gdy kupuję samochód oddaję go w ich ręce, żeby sprawdzić czy wszytko działa jak należy. Jestem zadowolony z obsługi.
J
Jakub
Chciałem sprawdzić zawartość CO w moim aucie i udałem się do tej stacji kontroli pojazdów. Na miejscu czeka miła obsługa, zawsze gotowa do działania. Polecam.
D
Dagmara
Przegląd pogwarancyjny mojego samochodu w tej stacji zajął mało czasu. Specjaliści sprawdzili dokładnie wszelkie elementy i dzięki temu mam pewność, że wszytko działa sprawnie.