Hurtownia i Sklep Ogrodniczy Świętek Barbara i Marek

Zajmujemy się zaopatrzeniem sklepów oraz firm ogrodniczych w niezbędne towary.

ul. Pogodna 7, 05-803 Pruszków mazowieckie
poniedziałek 09:00 - 16:00
wtorek 09:00 - 16:00
środa 09:00 - 16:00
czwartek 09:00 - 16:00
piątek 09:00 - 16:00
sobota 09:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 728 90 50
Adres korespondencyjny
ul. Pogodna 7, 05-803 Pruszków mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Nasza firma działa na rynku od 1990 roku, zajmujemy się zaopatrzeniem sklepów ogrodniczych oraz firm świadczących usługi ogrodnicze w niezbędne towary oraz sprzedażą detaliczną. Specjalizujemy się produktach skierowanych do rynku hobby/ działkowego. W naszej ofercie znajdą Państwo nasiona kwiatów i warzyw, mieszane i traw, nawozów, środki ochrony roślin, narzędzia, złączki, doniczki, osłonki i wiele najróżniejszych artykułów ogrodniczych.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.

Jesteśmy najlepiej zaopatrzonym punktem ogrodniczym w rejonie Pruszkowa i okolic.

Gwarantujemy miłą obsługę, fachowe doradztwo i bardzo konkurencyjne ceny (możliwość negocjacji cen i rabaty dla stałych klientów).

Godziny otwarcia:

01.11 - 01.03.2018
Pon.-Pt. 9:00-16:00
Sob. 9:00-13:00

01.03 - 31.10.2018
Pon.-Pt. 8:00-17:00
Sob. 9:00-13:00
Opis działalności
Zajmujemy się zaopatrzeniem sklepów ogrodniczych oraz firm świadczących usługi ogrodnicze w niezbędne towary oraz sprzedażą detaliczną.
Produkty i usługi
* Nasiona kwiatów i warzyw
Nasiona firm: Polan Kraków, PNOS Ożarów Maz. ,PlantiCo, W.Legutko, Vilmorin realizujemy specjalne zamówienia na nietypowe ilości bądź mniej popularne odmiany.

* Mieszanki traw
Oferujemy mieszanki traw firm Graminex, Agroland, Centnas, Barenburg, Trawy z Iławy. Oferowane przez nas nasiona traw są mieszankami sprawdzonymi w naszym klimacie. Posiadamy w asortymencie mieszanki trawnikowe o najróżniejszym przeznaczeniu: od typowo przydomowych, poprzez sportowe, gazonowe, pastewne, cieniolubne po w pełni profesjonalne stworzone pod specjalne warunki.Realizujemy nietypowe zamówienia na mieszanki traw.

* Środki ochrony roślin
Oferujemy środki ochrony roślin konfekcjonowane głównie dla działkowiczów i ogrodników. Sprzedajemy środki firm: Sumin, Bayer, Agropak, Agrecol, Substral, Agrosimex, Bros, Orvego, Pełzakol.

* Środki przeciw owadom, myszom i szczurom
Posiadamy bardzo szeroką ofertę środków owadobójczych do zwalczania much,mrówek,os,szerszeni,moli,karaluchów,kretów dostępnych bez koncesji na środki ochrony roślin,takich jak:Muchozol,Expel,Globol,ABC,Bros,Vigonez,Bayer,Getox,Glotox,Best,Substral oraz lepy na owady. duży wybór środków do zwalczania myszy i szczurów jak Toxan,ABC,Ratkiller,Bros,Vigonez,Glotox i inne w formie płatków, granulatów, trutek miękkich past

* Cebulki kwiatowe i byliny
duży asortyment cebulek kwiatowych do nasadzeń wiosennychjesiennych produkcji krajowej i holenderskiej. Pakowane w kapersy(kilka cebulek zapakowanych w torebkę ze zdjęciem),showboxy(pudełka zbiorcze ze zdjęciem zapakowane 20-100 cebul),zestawy(5 odmian np.tulipana po 60-75 szt z odmiany),także towar luzem w workach bądź skrzynkach
- cebulki do nasadzeń jesiennych:tulipany,narcyzy, hiacynty,krokusy,cebulce,lilie,fritilarie,zawilce,czosnki,ziemowity
- cebulki do nasadzeń wiosennych:begonie, mieczyki, canny, dalie, lilie, jaskry, calle oraz innych.Byliny do nasadzeń wiosna i jesień
- rośliny rabatowe, rozsady warzyw, kwiatów

* Narzędzia ogrodnicze
* Nawozy
Marki i specjalizacje
PNOS Ożarów Maz.,PlantiCo, W.Legutko,Krakowska Hodowla Nasion-POLAN, Graminex, Agroland, Centnas, Iława, Rolimpex,Barenburg,Dr.Green,Sumin,Agropak,Agrecol,Substral, Expel, Globol,ABC,Bros,Vigonez,Bayer,INCO- Azofoska i Florovit,Nawomix,Marolex,Kwazar,Fiskars,Tuchmet,Ramp,Best,Host, Tetra,Tropical,Zielony Dom,Biowin,Wellcut,Alfa,Bradas,Cermax, Lamela,Rekpol,Muschel,Ampol-Merol, Krajewscy, Rudnik, Umex, Ekodarkpol, Agrosimex, Glotox, Cebulki Junior, Gaedenco, Królik, ABC, Biogród, Agrimpex, Megran
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń