Gumisie

Całodobowy, mobilny serwis opon na terenie całego województwa

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Przejazdowa 20, 05-800 Pruszków mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Gumisie

Informacje

Opis działalności
Serwis wulkanizacyjny "Gumisie" znajduje się w Pruszkowie, na terenie województwa mazowieckiego. Oferujemy naprawę opon i felg, nie tylko w samochodach osobowych, ale również w dostawczakach, samochodach ciężarowych i maszynach. Jesteśmy w stu procentach mobilni i naprawę wykonujemy również na trasie lub na terenie siedziby Klienta! Usługi wulkanizacyjne realizujemy na nowoczesnym sprzęcie.
Produkty i usługi
Zakład wulkanizacyjny "Gumisie" prowadzimy od 16 lat, więc mamy doświadczenie w realizacji wszystkich usług związanych z naprawą ogumienia. Szybki serwis zapewnia nam również doskonałe zaplecze techniczne. W razie awarii, czy kolizji natychmiast dojeżdżamy na miejsce i regenerujemy opony na trasie. Obsługujemy Klientów z całego województwa mazowieckiego. W naszej ofercie znajduje się sprzedaż oraz wymiana opon letnich i zimowych, a także pompowanie opon gazem. Oferujemy również naprawę ogumienia na gorąco i prostowanie felg. Naprawiamy dętki w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, rolniczych i budowlanych.

Obsługa samochodów osobowych i dostawczych obejmuje takie usługi jak:
- montaż i demontaż opon i felg,
- wyważanie komputerowe kół,
- naprawa uszkodzeń bocznych metodą "na gorąco",
- piaskowanie, malowanie i prostowanie felg stalowych oraz aluminiowych,
- pompowanie gazem.

Naprawa plandek realizowana przez nasz warsztat to przede wszystkim:
- wymiana linek,
- wymiana pasków celnych,
- zakuwanie oczek,
- zgrzewanie uszkodzeń.

Naszą ofertę kierujemy do właścicieli firm, ale również do Klientów indywidualnych. Zapewniamy fachowe doradztwo, atrakcyjne ceny i maksymalnie szybką reakcję na zgłoszenie o awarii. Zapraszamy do kontaktu - warsztat wulkanizacyjny "Gumisie" w Pruszkowie.
Marki i specjalizacje
Pracujemy na komponentach oraz posiadamy certyfikaty firmy STAHLGRUBER.

Korzystamy z maszyn i urządzeń: CORMACH, MONDOLFO FERO, CEMB.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
F
Fryderyk
Polecam ich, bo mają mobilny serwis i sami dojeżdżają do Klienta. Opony naprawili w moim garażu w bardzo przystępnej cenie. Dodam, że było to auto dostawcze. Mimo tego dali radę i sprawdzili dokładnie stan reszty ogumienia.
D
Dominik
Osobiście bardzo polecam tę firmę! Pomogli mi, kiedy złapałem gumę na drodze. Okazało się, że mają nowoczesny sprzęt i naprawę wykonają na trasie. Przyjechali na miejsce 20 minut od zgłoszenia i wykonali naprawę. Mogłem ruszyć dalej w drogę.