Ewa Smuniewska Agencja Celna Euro Perfect

Zapraszamy do współpracy firmy oraz klientów indywidualnych.

Agencje i składy celne
ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ewa Smuniewska Agencja Celna Euro Perfect

Informacje

Opis działalności
Agencja Celna Euro - Perfect to zespół agentów celnych, którzy pracują w branży od 1992r. Siedziba firmy mieści się przy Urzędzie Celnym w Pruszkowie, przy u. Przejazdowej 25. Nasi agenci celni posiadają kilkunastoletnie doświadczenie, wykonując zawód agenta celnego na podstawie uzyskanej licencji państwowej. Dodatkowo posiadają kwalifikacje językowe, w tym angielski i rosyjski.
Produkty i usługi
Agencja Celna Euro - Perfect, to zespół agentów celnych, pracujących w branży od 1992r. Siedziba firmy mieści się przy Urzędzie Celnym w Pruszkowie na ul. Przejazdowej 25.

Nasi agenci celni posiadają kilkunastoletnie doświadczenie, wykonując zawód agenta celnego na podstawie uzyskanej licencji państwowej. Dodatkowo posiadają kwalifikacje językowe (angielski i rosyjski) oraz wyższe wykształcenie w zakresie:

- administracji państwowej,
- europejskich stosunków finansowo- prawno- gospodarczych,
- zarządzania i marketingu,
- rachunkowości i księgowości,
- obsługi celnej.

Zdobyte umiejętności i wiedzę wykorzystują w codziennej pracy, skutecznie i precyzyjnie poruszając się w przepisach prawa a w szczególności w obszarach:

- prawa celnego,
- prawa gospodarczego,
- prawa administracyjnego,
- prawa cywilnego i karnego.

Wykorzystując zdobytą wiedzę oraz umiejętności oferujemy Państwu stabilną, rzetelną i kompleksową obsługę celną opartą na najwyższych standardach jakości i poufności.

Gwarancją tego jest zespół, który od wielu lat buduje silną i niezawodną markę Agencji Celnej Euro-Perfect na rynku usług celnych. Doskonale znamy specyfikę działalności naszych klientów, co skutkuje bezusterkową reprezentacją przed organami celnymi.

Od 2004 roku naszą wiedzę wykorzystujemy również do opracowywania faktur wewnątrzwspólnotowych przy sporządzaniu deklaracji instrastat.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi z całej Europy oraz firmami z rynków wschodnich.
Właścicielem agencji jest Ewa Smuniewska.ul. Przejazdowa 25
05-800 Pruszków

tel.: 22 738 86 65
tel.: 22 738 86 66
tel.kom.: 601 238 565

mfeliksiak@europerfect.com.pl
apiotrkowicz@europerfect.com.pl
amatysiak@europerfect.com.pl
esmuniewska@europerfect.com.pl
ekoziarska@europerfect.com.pl

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń