Ewa Smuniewska Agencja Celna Euro Perfect

Pośrednictwo w procesach celnych

Agencje i składy celne
ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ewa Smuniewska Agencja Celna Euro Perfect
ul. Przejazdowa 25, 05-800 Pruszków mazowieckie
Telefon
Ewa Smuniewska Agencja Celna Euro Perfect

Informacje

Opis działalności firmy Ewa Smuniewska Agencja Celna Euro Perfect w Pruszków
W agencji celnej Euro-Perfect zajmujemy się pośrednictwem we wszelkiego rodzaju sprawach celnych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Pruszkowie na terenie województwa mazowieckiego, a założycielką jest Ewa Smuniewska. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W agencji celnej Euro-Perfect działamy już od 2005 roku. Nasi agenci celni posiadają kilkunastoletnie doświadczenie, wykonując zawód agenta celnego na podstawie uzyskanej licencji państwowej. Dodatkowo posiadają kwalifikacje językowe (angielski i rosyjski) oraz wyższe wykształcenie w zakresie:

- administracji państwowej,
- europejskich stosunków finansowo- prawno- gospodarczych,
- zarządzania i marketingu,
- rachunkowości i księgowości,
- obsługi celnej.

Zdobyte umiejętności i wiedzę wykorzystują w codziennej pracy, skutecznie i precyzyjnie poruszając się w przepisach prawa a w szczególności w obszarach prawa celnego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego oraz prawa cywilnego i karnego.

Wykorzystując zdobytą wiedzę oraz umiejętności oferujemy Państwu stabilną, rzetelną i kompleksową obsługę celną opartą na najwyższych standardach jakości i poufności.

Gwarancją tego jest nasz zespół, który od wielu lat buduje silną i niezawodną markę agencji celnej Euro-Perfect na rynku usług celnych. Doskonale znamy specyfikę działalności naszych klientów, co skutkuje bezusterkową reprezentacją przed organami celnymi.

Zapraszamy do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń