HPC System - Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń i Automatyki

Nowoczesne technologie - monitoring, inteligentne domy!

Instalacja systemów alarmowych
ul. Ryszarda 44, 05-800 Pruszków mazowieckie
poniedziałek 09:00 - 16:00
wtorek 09:00 - 16:00
środa 09:00 - 16:00
czwartek 09:00 - 16:00
piątek 09:00 - 16:00
sobota 09:00 - 13:00
niedziela 09:00 - 16:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
787 355 355
Adres korespondencyjny
ul. Ryszarda 44, 05-800 Pruszków mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Od ponad 15 lat dostarczamy instalacje monitoringu oraz rozwiązania dla inteligentnych domów. Nasze doświadczenie to bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. - Instalacje monitoringu - Instalacje alarmowe - Systemy kontroli dostępu i kontroli czasu pracy - Instalacje domofonowe - Automatyka domowa - Systemy zabezpieczenia mienia czyli monitoring - Inteligentne domy - Okablowanie strukturalne - Sieci radiowe - Komputery i serwis - Telefonia VOIP - Integracja systemów teleinformatycznych
Produkty i usługi
NASZE GŁÓWNE KIERUNKI:


* systemy zabezpieczenia mienia czyli monitoring systemy kontroli dostępu i kontroli czasu pracy.
Od wielu lat systemy monitoringu pomagają w zabezpieczeniu mienia, optymalizacji kosztów w firmach i wielu innych zadaniach.

W naszej ofercie znajdą Państwo systemy począwszy od prostych instalacji domowych a skończywszy na systemach zintegrowanych z kontrolą dostępu, kontrolą czasu pracy w rozległych lokalizacjach.

W obecnej chwilinajbardziej rozwojowym jest monitoring IP. Spowodowane jest to dużymi możliwościami systemu i wykorzystaniem do transportu danych protokołu TCP/IP. Stosowane kamery osiągają 5 Mpixa w przyszłości więcej. W monitoringu IP można wykorzystać istniejącą infrastrukturę o ile pozwala na to przepustowość.

* inteligentne domy:
- System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku.

Umożliwia bezinwazyjną instalację. Już nie musisz kłaść setek metrów czy kilometrów kabli. Nasze zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik np: światła, rolety, itd. i działają w każdej instalacji.
Jako jedyny na rynku, w instalacjach bez przewodu neutralnego (starego typu) potrafi sterować oświetleniem typu LED,czy świetlówkami.

Nie "łączy" się trwale z infrastrukturą. Robisz remont mieszkania, burzysz ściany i zmieniasz koncepcje, nie przejmuj się, wyjmij moduł ze ściany i zainstaluj w nowym położeniu. Dzięki sieci mesh, nowy moduł odświeży swoje położenie i będzie dalej współpracował z pozostałymi elementami systemu.

* okablowanie strukturalne,

* sieci radiowe,

* komputery i serwis,

* telefonia VOIP,

* integracja systemów teleinformatycznych

Nasza firma dynamicznie się rozwija. Na bieżąco uczestniczymy w różnych szkoleniach i kursach z wybranych dziedzin, co poszerza nasze kompetencje.

Wykonane prace objęte są gwarancją i serwisem pogwarancyjnym - nigdy nie zostawiamy klienta z problemami.
Marki i specjalizacje
Od prawie dwóch dekad zapewniamy polskim domom spokój i bezpieczeństwo
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń