Dorota Kołodziejczyk Raccoon

Firma sprzątająca z Pruszkowa działająca na terenie woj. Mazowieckiego.

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Stalowa 25/1, 05-800 Pruszków mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Dorota Kołodziejczyk Raccoon

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Raccoon znajduje się w Pruszkowie. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzątaniu. Jego właścicielką jest Dorota Kołodziejczyk.
Produkty i usługi
Dokładne sprzątanie to czynność, która kosztuje dużo czasu i wysiłku, dlatego najlepiej powierzyć je firmie Raccoon. Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych pracowników, dysponuje specjalistycznym sprzętem i skutecznymi środkami czyszczącymi, dlatego podejmuje się nawet najtrudniejszych zleceń dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Zapewnia indywidualne podejście do zleceń, w tym dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Sprząta w domach, np. w pokojach, łazienkach, kuchniach oraz piwnicach i na poddaszach. Firma przyjmuje też zlecenia związane z czyszczeniem mieszkań, biur, przychodni oraz magazynów i obiektów przemysłowych. Oferta dla klientów obejmuje również:
-sprzątanie klatek schodowych
-sprzątanie po remoncie
-sprzątanie klatek schodowych

Raccoon myje okna, odkurza i czyści witryny sklepowe. Pracuje też na otwartej przestrzeni, dlatego pielęgnuje tereny zielone, kosząc trawniki oraz opiekuje się grobami Państwa bliskich.

Więcej informacji o firmie Raccoon można uzyskać pisząc pod podany adres mailowy albo dzwoniąc.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
grodziski, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
Pan.Edward
Bardzo dobrze wykonali swoją prace działka wysprzątana jest dokładnie.Na pewno skorzystam jeszcze nieraz z usług tej firmy.
D
Dominik
Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy mieszkanie było w fatalnym stanie a dnia następnego musiałem je zdać właścicielowi.Firma rzetelna tak czysto jeszcze nigdy nie było w tym lokalu.