Zakład Usług Kominiarskich Bogumiła Pecyna

Kominiarze
ul. Studzienna 14/13, 05-800 Pruszków mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Kominiarze. Zakład Usług Kominiarskich Bogumiła Pecyna ma swoją siedzibę w miejscowości Pruszków w województwie mazowieckim.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 514 457 478 lub napisz wiadomość e-mail na adres przemyslaw.malarczyk@gmail.com
Jeśli chcesz nawiązać z Zakład Usług Kominiarskich Bogumiła Pecyna kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 05-800 Pruszków ul. Studzienna 14/13,.
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Zakład Usług Kominiarskich Bogumiła Pecyna oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
D
W
Dorota Wasilewska
Panowie ponad miesiąc umawiali się na usługę, przyjechali pod wpływem alkoholu więc nawet nie pozwoliłam im wejść na dach.
Z
M
Zalewska Małgorzata
Proszę nie korzystać z usług tej firmy, "pracownik" zakładu przyjechał pod wpływem alkoholu lub jakiś substancji, Pan Krzysztof nie chciał się wylegitymować jakimiś papierami potwierdzającymi przedstawicielstwo firmy lub możliwość wykonywania zawodu, a ja nie pozwoliłam z mężem mu wogóle wyjść na dach, bo nie będziemy płacić komuś odszkodowania. Stanowcze NIE, NIE, NIE!
J
Jarooo11
Stanowczo NIE polecam ,komin przeczyszczony ,lecz ludzie zupełnie nie poważni,podjęli się dodatkowej pracy i wystawili mnie 4 razy do wiatru nie przyjezdzając na umówiony termin ,nie pofatygowali sie nawet zadzwonić że ich nie będzie, gdzie ja lecę 100 km ,bo z ludźmi jestem umówiony ,Dramat NIEODPOWIEDZIALNOSC ,,to mało powiedziane ,NIE -NIE i jeszcze raz NIE
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.