Zakład Usług Kominiarskich Bogumiła Pecyna

Profesjonalne usługi kominiarskie

Kominiarze
ul. Studzienna 14/13, 05-800 Pruszków mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
514 457 478
Adres korespondencyjny
ul. Studzienna 14/13, 05-800 Pruszków mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Zakład usług kominiarskich zlokalizowany w Pruszkowie zapewnia szeroki zakres prac kominiarskich. Stawiamy na szybką i sprawną realizację. Firmą zarządza Bogumiła Pacyna.
Produkty i usługi
Zakład Usług Kominiarskich to firma, która oferuje swoim Klientom kompleksowe prace kominiarskie, równocześnie dbając o ich dokładne i profesjonalne wykonanie. Nasza ekipa to doświadczeni kominiarze, którzy mają za sobą setki z powodzeniem zrealizowanych zleceń oraz odpowiednie umiejętności i niezbędne uprawnienia. Nasza bieżąca oferta to:

- przeglądy kominiarskie,
- przeglądy kominiarskie wentylacji,
- przeglądy kominowo-gazowe,
- czyszczenie kominów ,
- kontrola przewodów kominowych i wentylacyjnych,
- odbiory kominiarskie.
-
Nasi Klienci mogą liczyć na terminową i rzetelną realizację. Zachęcamy do kontaktu, jeśli macie Państwo dalsze pytania lub w celu umówienia terminu.

Profesjonalne i solidne usługi kominiarskie? Zapraszamy do nas!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
Z
M
Zalewska Małgorzata
2019-07-11 15:25:17
Proszę nie korzystać z usług tej firmy, "pracownik" zakładu przyjechał pod wpływem alkoholu lub jakiś substancji, Pan Krzysztof nie chciał się wylegitymować jakimiś papierami potwierdzającymi przedstawicielstwo firmy lub możliwość wykonywania zawodu, a ja nie pozwoliłam z mężem mu wogóle wyjść na dach, bo nie będziemy płacić komuś odszkodowania. Stanowcze NIE, NIE, NIE!
J
Jarooo11
2019-05-13 20:27:40
Stanowczo NIE polecam ,komin przeczyszczony ,lecz ludzie zupełnie nie poważni,podjęli się dodatkowej pracy i wystawili mnie 4 razy do wiatru nie przyjezdzając na umówiony termin ,nie pofatygowali sie nawet zadzwonić że ich nie będzie, gdzie ja lecę 100 km ,bo z ludźmi jestem umówiony ,Dramat NIEODPOWIEDZIALNOSC ,,to mało powiedziane ,NIE -NIE i jeszcze raz NIE