Agnes

Kompleksowa organizacja wszelkich imprez okolicznościowych

Restauracje
ul. Szpitalna 58, 05-800 Pruszków mazowieckie
(5 opinii) napisz opinię
Agnes
ul. Szpitalna 58, 05-800 Pruszków mazowieckie
Telefon
Agnes

Informacje

Opis działalności firmy Agnes w Pruszków
Nasza firma Agnes mieści się w Pruszkowie, na terenie województwa mazowieckiego. Prowadzimy własny lokal gastronomiczny, w którym oprócz serwowania przepysznych, tradycyjnych potraw kuchni polskiej, zajmujemy się także organizacją imprez okolicznościowych z naciskiem na stypy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Nasza restauracja posiada własną, profesjonalnie przygotowaną salę bankietową, która umożliwia nam obsługę każdego z gości bez zbędnego czekania. Sala została przystosowana tak, aby można ją było dowolnie przyozdobić. W zależności od wyprawianej okazji, możemy znaleźć idealne ozdoby.

Nasze menu składa się z wielu tradycyjnych potraw kuchni polskiej, jednak na życzenie Klientów nasi szefowie kuchni mogą postarać się o spełnienie życzeń wymagających Klientów.

Nasza propozycja obejmuje:
- organizację styp,
- organizację wesel,
- organizację chrztów,
- organizację komunii,
- organizację urodzin,
- organizację firmowych imprez integracyjnych.
Każdą z organizowanych uroczystości nie tylko uświetni profesjonalnie przygotowana obsługa, ale także bogate menu przygotowane wspólnie z Klientem. Może on wybrać serwowane potrawy oraz pory ich podania, a także zdecydować się na dodatkowe uświetnienie okazji przygotowanym przez nas tortem okolicznościowym. Wówczas to Klient decyduje o jego kształcie, rozmiarach, kolorze, a także dodatkowych dekoracjach np. w formie napisu.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, profesjonalną, miłą i kompetentną obsługę oraz dogodną lokalizację. Serdecznie zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Agnes z lokalizacji: Pruszków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
U
Uszatek_mis
Polecam za przepyszne dania oraz miłą i kompetentną obsługę. Nie zawiedli mnie w trakcie organizacji mojego wesela.
K
Klarcia49
Cieszę się, że skorzystałem z oferty sali bankietowej Agnes. To naprawdę fajne miejsce, w którym można się zakochać.
G
Grzesiunio146
Kuchnia polska to ich prawdziwa specjalność. Agnes to doskonałe miejsce na organizację dowolnych imprez okolicznościowych.
O
Ogaku211
Polecam. Doskonała obsługa i przepyszne potrawy!
N
Nela920
Polecam z czystym sumieniem. Organizacja stypy tutaj okazała się najlepszą z opcji. Nie było drogo, a każdy z gości mógł skorzystać z poczęstunku i atmosfery pojednania.