Sempre Group Sp. z o.o.

Czekolady, akcesoria oraz sprzęt dla branży cukierniczej i lodziarskiej.

Produkcja wyrobów cukierniczych
ul. Wiejska 13A, 05-802 Pruszków mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 767 272
Adres korespondencyjny
ul. Wiejska 13A, 05-802 Pruszków mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Cukieteria to marka należąca do Sempre Group i jest sklepem internetowym zaopatrującym branżę cukierniczą i lodziarską. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w Pruszkowie, w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Jednym z profilów naszej firmy jest dostarczanie czekolad, produktów cukierniczych do wszelkich wypieków oraz lodów. Zapewniamy różnego rodzaju akcesoria oraz formy do pieczenia. Oferujemy również posypki, dekoracje cukrowe, masy czy barwniki spożywcze.

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, prowadzimy zarówno sklep stacjonarny, jak i internetowy, umożliwiając tym samym naszym klientom dowóz produktów pod wskazany adres. Zapewniamy fachowe doradztwo z zakresu doboru czekolad, dodatków oraz akcesoriów.

Oferujemy produkty takie jak:
- posypki cukrowe,
- opłatki na tort,
- drukarki i tusze spożywcze,
- masa cukrowa,
- dekoracje z czekolady.

Zapewniamy duży wybór prezentów okolicznościowych z okazji takich jak Dzień Babci lub Dziadka, Dzień Chłopaka czy walentynki. Wśród produktów znajdziecie Państwo również sprzęt i akcesoria niezbędne do produkcji lodów, takie tak bazy, formy, kubki, kuwety, bańki, wtykacze, pasty, polewy zastygające, szpatuły, gałkownice czy proszek do lodów włoskich.

Prowadzimy również specjalistyczne szkolenia otwarte i zamknięte dla branży cukierniczej i lodziarskiej. Umożliwiamy zdobycie nowych umiejętności oraz kwalifikacji, uczymy łączyć tradycyjne smaki z nowymi trendami cukierniczymi. Organizujemy także profesjonalne szkolenia z produkcji lodów rzemieślniczych i tworzenia artystycznych dekoracji w stylu angielskim, rzeźb z czekolady czy karmelu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń