Sempre Group Sp. z o.o.

Czekolady, akcesoria oraz sprzęt dla branży cukierniczej i lodziarskiej.

Produkcja wyrobów cukierniczych
ul. Wiejska 13A, 05-802 Pruszków mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Sempre Group Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Cukieteria to marka należąca do Sempre Group i jest sklepem internetowym zaopatrującym branżę cukierniczą i lodziarską. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w Pruszkowie, w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Jednym z profilów naszej firmy jest dostarczanie czekolad, produktów cukierniczych do wszelkich wypieków oraz lodów. Zapewniamy różnego rodzaju akcesoria oraz formy do pieczenia. Oferujemy również posypki, dekoracje cukrowe, masy czy barwniki spożywcze.

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, prowadzimy zarówno sklep stacjonarny, jak i internetowy, umożliwiając tym samym naszym klientom dowóz produktów pod wskazany adres. Zapewniamy fachowe doradztwo z zakresu doboru czekolad, dodatków oraz akcesoriów.

Oferujemy produkty takie jak:
- posypki cukrowe,
- opłatki na tort,
- drukarki i tusze spożywcze,
- masa cukrowa,
- dekoracje z czekolady.

Zapewniamy duży wybór prezentów okolicznościowych z okazji takich jak Dzień Babci lub Dziadka, Dzień Chłopaka czy walentynki. Wśród produktów znajdziecie Państwo również sprzęt i akcesoria niezbędne do produkcji lodów, takie tak bazy, formy, kubki, kuwety, bańki, wtykacze, pasty, polewy zastygające, szpatuły, gałkownice czy proszek do lodów włoskich.

Prowadzimy również specjalistyczne szkolenia otwarte i zamknięte dla branży cukierniczej i lodziarskiej. Umożliwiamy zdobycie nowych umiejętności oraz kwalifikacji, uczymy łączyć tradycyjne smaki z nowymi trendami cukierniczymi. Organizujemy także profesjonalne szkolenia z produkcji lodów rzemieślniczych i tworzenia artystycznych dekoracji w stylu angielskim, rzeźb z czekolady czy karmelu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
R
richie76
totalny brak kultury odradzam
M
Mil86
Bogate wyposażenie, dobre ceny oraz miła obsługa! Jak najbardziej polecam!
C
P
Czekoladowa Pasja
W mojej ocenie jest to jedne z najlepszych sklepów stacjonarnych i internetowych w Polsce. Mają bardzo różnorodny asortyment produktów cukierniczych, zarówno dla profesjonalistów jak i pasjonatów cukiernictwa, takich jak ja:-) A przy tym bardzo fachowo doradzają, widać że pracują eksperci w tej branży. Dodatkowo jak ktoś chce się podszkolić to na miejscu jest również Akademia Warsaw Akademy of Pastry Arts w skrócie WAPAS , w której prowadzone są kursy cukiernicze i szkolenia dla cukierników Bardzo polecam to miejsce !!! bo jest tam na prawdę wszystko w jednym miejscu :-)