Przedszkole i Żłobek Sezamkowa

Profesjonalne usługi opieki nad dziećmi

Przedszkola prywatne
ul. Wołowskiego 2, 05-800 Pruszków mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
888 111 063
Adres korespondencyjny
ul. Wołowskiego 2, 05-800 Pruszków mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Przedszkole i żłobek Sezamkowa rozpoczęło działalność już jakiś czas temu. Właścicielem jest Adrian Dąbrowski, a nasza siedziba zlokalizowana jest w Pruszkowie, na terenie województwa mazowieckiego. Posiadamy cenne doświadczenie, które pozwala nam na świadczenie usług wysokiej jakości.
Produkty i usługi
Naszym głównym zajęciem jest prowadzenie prywatnego przedszkola oraz żłobka. Działamy na rynku już od jakiegoś czasu i posiadamy cenne doświadczenie oraz wiedzę, jak odpowiednio świadczyć opiekę nad dziećmi w różnym wieku. Dokładamy wszelkich starań, by mogły one czuć się u nas bezpiecznie i komfortowo.

Zapewniamy im ciągłą opiekę i organizujemy odpowiednio plan dnia. Dbamy o ich edukację, głównie poprzez zabawę, przez co są one nieustannie maksymalnie zaangażowane. Gwarantujemy im także posiłki czy pozwalamy na zacieśnianie więzi i poznawanie nowych dzieci, z którymi mogą porozmawiać czy towarzyszyć sobie w zabawach. Bezwzględnie zapewniamy im komfort i bezpieczeństwo, by mogły bez problemów skupić się na zabawie czy nauce.

Działamy w branży już od jakiegoś czasu i wiemy, jak odpowiednio zadbać o Państwa pociechy. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie i z odpowiednim nastawieniem, by mogło ono poczuć się bardziej swobodnie. Nasi pracownicy to odpowiednio wykwalifikowana kadra, która zajmuje się pracą w przedszkolach czy żłobkach od wielu lat. Mamy doskonałe podejście do dzieci, a one same bardzo chętnie odwiedzają naszą placówkę.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia Przedszkola i Żłobka Sezamkowa w Pruszkowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń