USW

Drzwi i ścianki szklane bezramowe.

Szklarze
ul. Mieszka I 22, 05-090 Raszyn mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 720 08 50
USW

Informacje

O nas
Firma usługowa USW Wiesław Piwowski wyspecjalizowała się w produkcji oraz dystrybucji konstrukcji szklanych.

Wykonujemy ściany działowe szklane z najwyższej jakości szkła hartowanego. Tworzymy także drzwi szklane, kabiny prysznicowe, lustra i wiele innych wyrobów ze szkła – w tym zakresie nie mamy żadnych ograniczeń.

Nasze usługi szklarskie w pierwszym rzędzie świadczymy firmom meblarskim i inwestorom indywidualnym, ale obsługujemy także pracownie architektoniczne, biura projektowe czy firmy budowlane. Do naszych Klientów należą także galerie sztuki i agencje reklamowe, gdyż dowyrobów ze szkła podchodzimy z zamysłem artystycznym.

USW Wiesław Piwowski nie tylko prowadzi produkcję konstrukcji, ale zajmuje się także ich transportem, montażem luster czy kabin prysznicowych w Warszawie i okolicach.

Na specjalne życzenie Klienta dojedziemy w każdy rejon Polski. Nasi pracownicy to wykwalifikowani szklarze, którzy doświadczenie z zakresu szkła do mebli nabywali przez wiele lat praktyki. Dzięki temu są w stanie nie tylko wspomóc Państwa wykonując wszelkie, nawet najbardziej skomplikowane zlecenia szklarskie, ale również zapewniając doradztwo i fachową pomoc w problemach ze szkłem każdego rodzaju.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku szklarskim firma USW Wiesław Piwowski wyrobiła sobie opinię rzetelnej i profesjonalnej. Pozwoliło to nam zostać w maju 1997 roku oficjalnym partnerem znanej firmy Dorma Polska Sp. z o.o., zajmującej się projektowaniem mieszkań. Dzięki tej współpracy możemy Państwu zaoferować pomoc w zakresie aranżacji mieszkania i odpowiedniego rozmieszczenia w nim konstrukcji szklanych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług szklarskich firmyUSW Wiesław Piwowski. Gwarantujemy pełną satysfakcję.
Opis działalności
Zakład szklarski USW Wiesław Piwowski zajmuje się dostawą produktów związanych z konstrukcjami szklanymi. Wykonujemy szklane ściany działowe stałe i mobilne, drzwi szklane, kabiny prysznicowe, lustra.
Produkty i usługi
Zakład Szklarski USW Wiesław Piwowski wykonuje:

- Ściany działowe stałe
- Ściany działowe mobilne
- Lustra
- Szkło
- Drzwi szklane
- Drzwi szklane przesuwne
- Kabiny prysznicowe
- Konstrukcje szklane
- Balustrady szklane
- Witryny
- Podłogi, schody, daszki
- Szkło do mebli
- Szkło w kuchni
- Okucia
Marki i specjalizacje
Od maja 1997 r. jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Dorma Polska Sp. z o.o.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń