Weranto Piotr Górecki

Sprzedaż kostki brukowej oraz kompleksowe usługi brukarskie

Kostka brukowa
ul. Królewska 24, 05-816 Reguły mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Weranto Piotr Górecki

Informacje

Opis działalności
Firma Weranto zlokalizowana jest w Regułach, w powiecie pruszkowskim, w województwie mazowieckim. Właścicielem jest Piotr Górecki.
Produkty i usługi
W branży funkcjonujemy trzy lata, ale od początku rozpoczęcia działalności prężnie się rozwijamy. Główny profilem działalności jest świadczenie usług w zakresie szeroko rozumianego brukarstwa. W firmie pracują specjaliści, którzy są odpowiednio doświadczeni i wykwalifikowani. Prowadzimy detaliczną i hurtową sprzedaż kostki brukowej. Oferowane przez nas produkty pochodzą od znanych i docenianych firm. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Warszawy i okolic. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy.

Zajmujemy się profesjonalnym układaniem kostki brukowej. Świadczymy usługi zarówno w zakresie wykonania, jak i projektowania. Zależy nam sprostaniu wszelkich wymagań klientów, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie. Wykonujemy standardowe projekty oraz te bardziej nietypowe. Wykonamy schody, ścieżki ogrodowe czy tarasy. Nasi klienci cenią nas również za jakość usług w zakresie brukarstwa artystycznego. Do naszych zadań należy również profesjonalne przygotowanie podłoża, w tym stabilizacja terenu, odwodnienie i wyrównanie.

W ramach oferowanych usług, wykonujemy również wszelkiego rodzaju ogrodzenia. Prowadzimy też sprzedaż płyt ceramicznych.

Gwarantujemy dokładność i solidność wykonania i najwyższą jakość realizowanych zleceń.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Weranto Piotra Góreckiego.

Zapraszamy Państwa do naszych 2 oddziałów:

ul. Trakt Brzeski 148
05-070 Sulejówek

oraz

ul. Królewska 24 (wjazd od al. Jerozolimskich 337 a)
05-816 Reguły k. Pruszkowa
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
grodziski, legionowski, miński, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa, warszawski zachodni, wołomiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń