Zalpol

Regeneracja form wtryskowych

Obróbka metali
ul. Regulska 39a, 05-816 Reguły mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zalpol

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Zalpol znajduje się w Regułach, w powiecie pruszkowskim, w województwie mazowieckim. Zakład należy do Jan Zalach. Powstał w 1994 roku i specjalizuje się w regeneracji elementów wykonanych z metalu.
Produkty i usługi
Zalpol od wielu lat regeneruje elementy wykonane z metalu. W zakładzie naprawom poddawane są formy wtryskowe, matryce, wykrojniki i tłoczniki. Prace prowadzone są zawsze szybko i z zachowaniem odpowiedniej precyzji. Pracownicy firmy mają duże doświadczenie w regeneracji części maszyn, a użycie specjalistycznych urządzeń zapewnia odpowiednią jakość. W zakładzie używane są maszyny marki Joke. Można na nich regenerować podzespoły wykonane ze steli, żeliwa, aluminium i brązu berylowego.

Zalpol powierzone do naprawy części najpierw czyści, by usunąć wszelkie zabrudzenia. Tak przygotowane elementy regeneruje poprzez spawanie. Używa takich odmian spawania jak:
-mikrospawanie
-spawanie w osłonie gazów (argon)
-spawanie impulsowe
-napawanie laserowe

Użycie lasera jest szczególnie potrzebne w przypadku szczelin, głębokich gniazd oraz cienkich ścianek regenerowanych elementów.

Tak naprawione elementy są poddawane ostatecznej obróbce ręcznej lub mechanicznej. Na sam koniec procesu regeneracyjnego są też polerowane, dzięki czemu wyglądają jak nowe.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Zalpol. Więcej przeczytają Państwo na stronie internetowej albo uzyskają pod podanym numerem telefonu. Zapytania można też składać za pośrednictwem maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń