MateX Rolety Moskitiery Żaluzje

Produkcja żaluzji i rolet
al. Krakowska 73a, 05-090 Sękocin Nowy mazowieckie
(8 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Produkcja żaluzji i rolet. MateX Rolety Moskitiery Żaluzje ma swoją siedzibę w miejscowości Sękocin Nowy w województwie mazowieckim.
Pracownicy MateX Rolety Moskitiery Żaluzje udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: matex1@op.pl lub telefon: 501 828 502
Jeśli chcesz nawiązać z MateX Rolety Moskitiery Żaluzje kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 05-090 Sękocin Nowy al. Krakowska 73a,.
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy MateX Rolety Moskitiery Żaluzje. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
S
Sławek
Witam, polecam .
A
Agnieszka
polecam
K
W
Klient Warszawa
Miły pan który temat wyjaśnił, zamówienie zrealizował z montażem włącznie. Również Polecam wszystkim no i dojeżdża do Warszawy i jest nie drogi a jakościowo jak u innych dużo droższych.
M
MATEUSZ
NAPRAWDĘ TANIO MA.
P
Paulina
Polecam. Wszystko dobrze.
P
W
polecam w-wa
Witam, te rolety super sprawa, extra wyglądają. Polecam.
J
Z
Jacek Z.
Transakcja pomyślna.
K
Kasia
Bardzo miły pan :) i dobrze doradził :) pozdrawiam Kasia.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.