Daldehog Poland Spółka z o.o.

Generalny wykonawca budownictwa przemysłowego.

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Leszczynowa 6a, 05-090 Sękocin Nowy mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 17:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 17:00
piątek 08:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 638 33 07
Adres korespondencyjny
ul. Leszczynowa 6a, 05-090 Sękocin Nowy mazowieckie

Informacje

O nas
Firma budowlana Daldehog istnieje od roku 1977. Powstała w Szwecji, a od 1991 roku świadczy usługi budowlane na rynku polskim, za pośrednictwem funkcjonującego w Sękocinie Nowym przedsiębiorstwa Daldehog Poland Sp. z o. o. Podstawową specjalizacją firmy jest budowa stacji paliwowych.

Firma Daldehog posiada wyodrębniony dział konstrukcji stacji paliwowych, jednak nie jest to jedyna sfera naszej działalności. Współpracując w latach 1997-2001 z Polską Telefonią Cyfrową zrealizowaliśmy ponad 200 stacji bazowych telefonii cyfrowej, głównie dla firm Ericsson i Netia. Dzięki temu poszerzyliśmy swoje doświadczenie i obecnie posiadamy umiejętności, by całościowo zająć się budową stacji telefonii cyfrowej, poczynając od wyszukiwania lokalizacji, przez projektowanie, uzyskanie wszelkich niezbędnych pozwoleń, roboty budowlane i instalacyjne, aż do wykonania prac pomiarowych i otrzymania pozwolenia na użytkowanie.

Oprócz tego firma Daldehog zajmuje się generalnym wykonawstwem innego rodzaju obiektów przemysłowych. Realizujemy takie budowle, jak centra samochodowe, obiekty handlowo-usługowe, obiekty przemysłowe oraz obiekty użyteczności publicznej. Nasza kadra składa się z 50 doświadczonych specjalistów z branży budowlanej, w tym 12 inżynierów. Dzięki bardzo dobrej znajomości rynku budowlanego i wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii firma Daldehog jest w stanie zapewnić swoje profesjonalne, rzetelne usługi budowlane, gwarantując ich wysoką jakość.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z fachowej oferty firmy budowlanej Daldehog. Jesteśmy pewni, iż oferowane przez nas usługi przypadną Państwu do gustu.

Zapraszamy!
Opis działalności
Firma Daldehog Poland wyspecjalizowała się w realizacji obiektów budowlanych z następujących segmentów: obiekty handlowo - usługowe, centra samochodowe, stacje benzynowe, obiekty przemysłowe i użytkowe.
Produkty i usługi
- Stacje paliw płynnych,
- Centra samochodowe,
- Obiekty handlowo-usługowe,
- Hale przemysłowe,
- Stacje bazowe telefonii komórkowej,
- Obiekty użyteczności publicznej,
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń