Przyczepy Wolica

Sklep z wysokiej jakości przyczepami i akcesoriami

Naczepy samochodowe
al. Katowicka 49, 05-830 Wolica mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 798 15 64
Może cię zainteresować
Przyczepy Wolica

Informacje

Opis działalności
Firma Przyczepy samochodowe działa na rynku od 1999 roku. Siedziba znajduje się w Nadarzynie, w województwie mazowieckim. Właścicielem firmy jest Bogdan Nakwaski.
Produkty i usługi
Firma Przyczepy samochodowe od 20 lat istnieje na rynku jako lider w sprzedaży przyczep oraz akcesoria. Dzięki bogatemu doświadczeniu i ogromnej wiedzy dotyczącej specyfiki przyczep i przyczepek jesteśmy w stanie zaoferować najlepszy sprzęt.

Części w asortymencie naszego sklepu charakteryzują się najwyższą jakością gwarantowaną przez znanych i renomowanych producentów z całego świata.

Na sprzedaż posiadamy przyczepy do transportu maszyn i urządzeń takich jak:
- motocykl,
- łódź,
- quad,
- koparka.
Ponadto w naszej ofercie istnieje możliwość, zakupu przyczepy do transportu zwierząt. Dysponujemy szerokim wyborem lawet, które umożliwią przewiezienie i holowanie większych samochodów osobowych. W sprzedaży posiadamy haki oraz akcesoria i części takie jak błotniki, burty, dyszle, felgi i koła, gniazda, wtyczki, kliny pod koło, łożyska i wiele innych.

Zachęcamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajduje się nasz sklep oraz do skorzystania z oferty sklepu Przyczepy samochodowe w Nadarzynie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń