Takova Sp. z o.o. PPH

Sprzedaż kruszyw naturalnych oraz kruszonego betonu i cegieł

Kamień i kruszywa
ul. Zdrojowa 20, 05-090 Wypędy mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Takova Sp. z o.o. PPH

Informacje

Opis działalności
Takova to firma z siedzibą w Jankach, w województwie mazowieckim. Rozpoczęła działalność na początku lat 90. XX wieku. Specjalizuje się w wydobyciu kruszyw budowlanych oraz wykonywaniu usług ciężkim sprzętem takim jak koparki. Do klientów przedsiębiorstwa należą podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne.
Produkty i usługi
Materiały budowlane używane podczas prac drogowych i wznoszenia budynków to najczęściej kruszywa. Najlepsze jakościowo kruszywa pochodzenia naturalnego znajdują się w ofercie firmy Takova. Przedsiębiorstwo prowadzi kopalnię, w której wydobywa m.in. piasek budowlany i kwarcowy. Doskonale nadaje się do niwelowania terenu, budowania nasypów, a także podsypywania kostki brukowej. Można z jego pomocą produkować również beton i zaprawy. Takova oferuje też na sprzedaż takie materiały jak:
-żwir,
-ziemia ogrodowa
-pospółka,
-podsypka.

Ziemia ogrodowa jest niezbędna do sadzenia roślin, a podsypka, czyli warstwa wyrównawcza z piasku, żwiru i cementu nadaje się do układania na niej kostki brukowej, torów i instalacji.

W ofercie firmy znajdują się również kruszywa betonowe i ceglane, sprzedawane oddzielnie oraz jako mieszanki. Można z ich pomocą utwardzać place i drogi.

Utwardzaniem terenu, a także jego niwelacją firma Takova zajmuje się w ramach prac ziemnych. Ciężkim sprzętem, takim jak koparka kopie też pod fundamenty, instalacje i oczka wodne. Koparki nadają się też do prowadzenia rozbiórek. Cegły i beton pozostałe po pracach są przez pracowników przedsiębiorstwa rozbijane kruszarką.

Po więcej informacji związanych z działalnością spółki Takova można napisać maila albo zadzwonić. Warto też wejść na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe